امداد خودرو ساینا در تهران

امداد خودرو ساینا مجموعه ای کاملاً حرفه ای و مجرب است که در مواجهه با انواع مشکلات خودرو، در کنار رانندگان خودرو های ساینا می باشد. ساینا یک خودروی سدان است که توسط شرکت خودرو سازی سایپا، تولید و به بازار عرضه گردیده است. این خودرو از جمله خودرو هایی است که دارای رنج قیمتی نسبتاً پایینی، نسبت به سایر خودرو های موجود در بازار می باشد. ساینا دارای ویژگی های خاصی است که تمام مزایا و معایب آن در مقابل قیمت مناسبی که دارد، قابل قبول می باشد. در مجموع خودروی ساینا بیشتر به عنوان یک خودروی شهری شناخته می شود.

امداد خودرو ساینا در تهران

امداد خودرو ساینا

خودرو های ساینا نیز مانند تمام خودرو هایی که در دنیا مورد استفاده قرار می گیرند، ممکن است در اثر تصادفات و یا نقص های فنی مختلف دچار اختلال در عملکرد شوند .این اختلالات برخی از اوقات، در شرایطی بروز می کند که راننده چندان انتظار برخورد با آن را ندارد. در واقع ممکن است در یک موقعیت غافلگیر کننده و زمانی که برای حضور در مکانی به شدت عجله دارید، با نقص فنی خودرو مواجه شوید.

در این شرایط مطمئن ترین و سریع ترین راه برای راه اندازی مجدد خودرو، تماس با امداد خودرو ساینا می باشد. شما تنها با یک تماس تلفنی، به سرعت می توانید تکنسین ها و تجهیزات مورد نیاز را برای راه اندازی مجدد خودرو در اختیار داشته باشید. البته واضح است که اگر سرویس های دوره ای خودروی خود را به صورت منظم انجام دهید، به ندرت پیش می آید که با مشکلاتی این چنینی و غافلگیری های دردسر ساز مواجه شوید. با این وجود امداد خودرو ساینا در تمام ساعات شبانه روز و در همه جا آماده است که خدمات مربوط به سرویس و بررسی های دوره ای خودرو های ساینا را ارائه دهد.

امداد خودرو ساینا شامل چه خدماتی می شود

امداد خودرو ساینا یکی از معتبرترین مراکزی است که رانندگان با اطمینان خاطر از کیفیت خدمات آن، می توانند با آن تماس بگیرند. این مجموعه با وجود تعداد زیادی از مراکز امدادی، می تواند در هر زمان و هر مکانی آماده امداد رسانی به خودرو های ساینا باشد. این امداد رسانی ها می توانند شامل خدمات مکانیک و تعمیرات خودرو در محل باشند. در واقع خدمات متعددی نظیر باتری به باتری خودرو، تعمیر و تعویض کیسه های هوا، بررسی و تعمیر کمربندهای ایمنی، پنچرگیری سیار و امداد قفل و سوییچ را می توانید به تیم امداد ساینا بسپارید.

همچنین خدماتی مانند دیاگ و عیب یابی خودرو، باز و بسته کردن سرویس انژکتور خودرو و شارژ گاز کولر اتومبیل از دیگر خدماتی است که می توانید از امداد خودرو ساینا انتظار داشته باشید. علاوه بر خدمات تعمیر و تعویض قطعات خودرو می توانید، خدماتی مانند تعویض روغن در محل و پنچرگیری اتومبیل تان را نیز به امدادگران امداد خودرو بسپارید.

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که بدون توجه به میزان سوخت موجود در باک خودرو، به راه افتاده باشید.  احتمالا در طول مسیر و در یک نقطه دور از پمپ بنزین، با باک خالی بنزین مواجه شده اید. امداد خودرو ساینا برای چنین مواقعی خدمات سوخت رسانی سیار را نیز ارائه می نماید. در حقیقت با اعلام موقعیت مکانی خود می توانید سوخت مورد نیاز اتومبیل تان را از طریق نیروهای امدادی دریافت نمایید.

این مجموعه تضمین می کند که خدمات ارائه شده در محل، برای خودروی آسیب دیده شما از کیفیت بسیار عالی برخوردار باشند. بنابراین فراموش نکنید که در مورد هر گونه نقص فنی یا مواجهه با مشکلات راه اندازی خودرو، می توانید روی تخصص امداد خودرو ساینا حساب کنید.

حمل خودرو های ساینا


در شرایطی که رفع مشکل در محل توقف خودرو امکان پذیر نمی باشد، امداد خودرو ساینا با در اختیار داشتن کامل ترین تجهیزات، خودرو شما را به نزدیک ترین تعمیرگاه های مجاز منتقل می کند. این عملیات با کنترل تمام نکات ایمنی و با استفاده از روش های مختلفی مانند حمل خودرو با کفی، یدک کش و دکل و جرثقیل انجام می شود.
خودروبر یا تریلر با کفی، یکی از تجهیزات بسیار خوب برای انتقال خودرو می باشد. از نظر ظاهری این دستگاه شبیه کامیونی است که فاقد دیواره در قسمت بار، می باشد. برای خودرو هایی که دارای وزن زیادی می باشند، از این خودرو به عنوان یدک کش استفاده می شود. جرثقیل نیز از پرکاربرد ترین دستگاه هایی است که برای جابجایی خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. دکل چرخگیر یکی دیگر از روش های مطمئن برای جابجایی خودرو می باشد که می توانید در شرایط مناسب از آن استفاده کنید.
امداد خودرو ساینا اطمینان می دهد که کلیه خدمات جابجایی خودرو ها بر اساس استاندارد های ایمنی انجام شوند. بنابراین می توانید با ایمن ترین و اصولی ترین روش خودروی خود را به محل مورد نظر منتقل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *