امداد خودرو جرثقیل و یدک کش در تهران

امداد خودرو جرثقیل و یدک کش در تهران آماده خدماتی همچون یدک کشی، مکانیکی سیار، حمل انواع خودرو با دکل، جرثقیل و کفی در همه مناطق تهران می‌باشد. امداد خودرو در تهران با داشتن سابقه طولانی، تیمی با تجربه و حرفه ای و همچنین داشتن مجوزهای لازم در هر زمان از شبانه روز آماده خدمت به شما همشهریان تهرانی می‌باشد. 

امداد خودرو جرثقیل تهران

جرثقیل نوعی ماشین است که عمدتاً برای بلند کردن یا پایین آوردن مواد یا اجسام سنگین (کفی خودروبر تهران) و انتقال آنها به صورت افقی به مکان های دیگر استفاده می شود . جرثقیل با تکیه بر یک یا چند نوع ماشین ساده میتواند نیروی مورد استفاده را چند برابر کند و مزیت مکانیکی بالایی برای خود ایجاد کند که آن را قادر می سازد بارهایی را که فراتر از ظرفیت طبیعی یک انسان است جابجا کند.
از جرثقیل ها معمولاً برای کارهای حمل و نقل از جمله بارگیری و تخلیه محموله های بار در انبارها، بنادر و ایستگاه های قطار، برای حمل مصالح ساختمانی در کارهای ساختمانی و در کارهای تولیدی (کارخانه ها) برای نصب و مونتاژ تجهیزات سنگین و جابجایی خودروهای خراب شده توسط  امداد خودرو جرثقیل و یدک کش در تهران  استفاده می شود.

یونانی ها اولین کسانی بودند که جرثقیل های ساختمانی را اختراع کردند.  و نیروی این جرثقیل ها توسط مردان یا حیوانات کار و سواری مانند الاغ تامین می شد. از آن جرثقیل ها برای ساختن ساختمان های بلند استفاده می شد.
 بعدها جرثقیل‌های بزرگ‌تری ساخته شدند که از چرخ‌هایی با نیروی انسانی استفاده می‌کردند تا وزنه‌های سنگین‌تر بلند شوند. در اوج قرون وسطی اروپا، جرثقیل های بندری برای بارگیری و تخلیه کشتی ها و کمک به ساخت آنها معرفی شدند . برخی از جرثقیل ها برای استحکام و پایداری بیشتر در برج های سنگی ساخته شدند. جرثقیل های اولیه عمدتاً از چوب ساخته می شدند، اما کشف چدن و فولاد در انقلاب صنعتی اروپا دیگر از چوب برای ساختن جرثقیل استفاده نمی شود.

امداد خودرو جرثقیل و یدک کش در تهران با داشتن انواع مختلف جرثقیل و یدک کش آماده خدمت رسانی به همشهریانی میباشد، که خودرو آنها در هر نقطه از تهران و در هر زمان از روز یا شب دچار مشکل شده است.

برای قرن‌های متمادی، جرثقیل‌ها به تلاش عضلانی مردان یا حیوانات وابسته بودند، اگرچه جرثقیل‌ها در آسیاب‌های بادی و آسیاب‌های آبی می‌توانستند توسط نیروهای طبیعی مهار شده ، به حرکت درآیند. اولین نیروی “مکانیکی” مورد استفاده در جرثقیل ها، نیرویی بود که توسط موتورهای بخار تولید می شد.اولین جرثقیل های بخار در قرن هجدهم یا نوزدهم معرفی شدند و بسیاری از آنها تا اواخر قرن بیستم  برای پیشبرد کارها استفاده می شد. 

 

 یدک کش در تهران 

جرثقیل های مدرن به دو نوع سیستم تقسیم می شوند:

  • سیستم‌های الکتریکی که عموماً از موتورهای احتراق داخلی و موتورهای الکتریکی بهره می برند.
  • سیستم‌های هیدرولیک که ظرفیت بالابری بسیار بیشتری نسبت به آنچه قبلا امکان‌پذیر بود فراهم می کنند، با این حال از بالابرهای دستی همچنان استفاده می‌شود که منبع تغذیه از نظر اقتصادی مقرون به صرفه دارد.
  • تاورکرین یکی از مهم ترین تجهیزات مورد استفاده در کارگاه های ساختمانی می باشد که در بارگیری مصالح به محل کار مورد استفاده قرار می گیرد که به انجام سریع کار کمک می کند اما برای استفاده از چنین تجهیزاتی باید به درستی نصب شود، اما اکثر شرکت های پیمانکاری چنین تیم حرفه ای ندارند، بنابراین به یک شرکت متخصص در زمینه نصب متوسل می شوند.
  • جرثقیل دروازه ای عموماً در فضاهای باز مخصوصاً در کارخانه های آهن و مرمر و کارخانه هایی که برای مناطق مجاور نیاز به وزنه برداری دارند مانند بارگیری کالا در کامیون ها و تخلیه آنها استفاده می شود و در بنادر برای حمل کانتینر کاربرد زیادی دارد.
  • جرثقیل سقفی در فضاهای بسته داخل کارخانه ها استفاده می شود و علت نام گذاری آن جرثقیل سقفی است زیرا در زیر سقف کارخانه قرار دارد و طبق مسیری در طول کارخانه حرکت می کند و برای مصارف مشابهی استفاده می شود. 
  • جرثقیل مخصوص حمل خودرو که برای امداد رسانی جاده ای مورد استفاده قرار میگیرد. امروزه اکثر شرکت های امداد خودرو جرثقیل و یدک کش در تهران  برای حمل و جابجایی خودروهای آسیب دیده و خراب از این جرثقیل استفاده میکنند.

جرثقیل امداد خودرو شبانه روزی

بالابر،  نوعی ماشین است که معمولاً مجهز به طناب بالابر، طناب سیم یا زنجیر و شیار است که هم برای بلند کردن و پایین آوردن مواد و هم برای جابجایی افقی آنها قابل استفاده است. عمدتا از این نوع ماشین برای بلند کردن اجسام سنگین و خودروهای خراب شده و انتقال آنها به مکان های دیگر استفاده می شود. بصورت شبانه روزی در تهران
جرثقیل ها معمولا در صنعت حمل و نقل برای بارگیری و تخلیه کالا، در صنعت ساختمان برای حمل و نقل مواد و در صنعت تولید برای مونتاژ تجهیزات سنگین استفاده می شوند.

اولین جرثقیل شناخته شده Shadouf بود، وسیله ای برای بالا بردن آب که در بین النهرین باستان (عراق امروزی) اختراع شد و سپس در تکنولوژی مصر باستان ظاهر شد. جرثقیل های ساختمانی بعداً در یونان باستان ظاهر شدند، جایی که نیروی آنها توسط مردان یا حیوانات (مانند الاغ) تامین می شد و برای ساختن ساختمان ها استفاده می شد. جرثقیل‌های بزرگ‌تر بعداً در امپراتوری روم  ساخته شدند که امکان بلند کردن وزنه‌های سنگین را فراهم می‌کردند. در قرون وسطی، جرثقیل های بندری برای بارگیری و تخلیه کشتی ها و کمک به ساخت آنها ساخته شدند. 

اسلینگ ها یا سیم بکسل در اشکال بسیار متنوعی وجود دارند که هر کدام به طور خاص برای استفاده خاصی از جمله حمل و جابجایی خودرو طراحی شده اند. اندازه ها از کوچکترین جرثقیل های بازویی مورد استفاده در کارگاه تا بلندترین جرثقیل های برجی مورد استفاده در ساخت ساختمان های بلند متغیر است. 
جرثقیل های کوچک نیز در ساخت ساختمان های بلند به منظور تسهیل ساخت و ساز از طریق دسترسی به فضاهای باریک استفاده می شود. در نهایت، می‌توانیم جرثقیل‌های شناور بزرگ‌تری را پیدا کنیم که عموماً برای ساختن سکوهای نفتی و کشتی‌های غرق‌شده استفاده می‌شوند.

 امداد خودرو جرثقیل و یدک کش در تهران با داشتن انواع مختلف خودرو یدک کش از جمله جرثقیل آماده جابجایی خودرو آسیب دیده شما به تعمیرگاهای مجاز است.امروزه در هنگام تصادفات جاده ای یا زمانی که خودرویی دچار خرابی میشود از امداد خودرو جرثقیل و یدک کش برای حمل ماشین مورد نظر استفاده میکنند. امداد خودرو در شرق نهران تا غرب تهران بصورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم.

خدمات یدک کشی شامل :

  • حمل خودرو برای تعویض پلاک
  • حمل به مراکز بیمه
  • حمل به تعمیرگاه معتبر

سوالات امداد خودرو جرثقیل و یدک کش

جرثقیل و یدک کش های امداد خودرو قائم ، آماده ارائه خدمات فوری درمحل به صورت 24 ساعته می باشند.

بعد از اتمام کار، رسید و فاکتور خدمات ارائه شده را باید تحویل بگیرید و تا زمان نتیجه قطعی ، آن را نزد خود نگه دارید.

بسته به نوع یدک کش و جرثقیل و مسافتی که یدک کش برای رسیدن به محل طی کرده ، هزینه متغیر است.

2 پاسخ

  1. متشکر از تیم یدک کش امداد خودرو قائم کار منو راه انداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *