امداد خودرو غرب تهران

خرابی خودرو اتفاقی است که از آن گریزی نبوده و برای هر خودرویی ممکن است اتفاق بیافتد امداد خودرو جنوب تهران و غرب تهران از قائم بخواهید. گاهی خودروی شما در شهر و یا در مناطق نزدیک به تعمیرگاه آسیب می بیند و شما دسترسی به تمامی لوازم را دارید ولی گاهی نیز ممکن است خودروی شما در مسیرهای ناهموار و بدون امکانات خراب شده و به هیچ امکاناتی دسترسی نداشته باشید. در این حالت خدمات امداد خودرو به کمک شما می شتابند. امداد خودرو سیار تهران غرب دارای نیروهایی متمرکز در غرب تهران است تا در سریع ترین زمان ممکن خدمات خود را ارائه کند. ما در این مقاله بیشتر در خصوص خدمات و قابلیت های این نیروهای امدادی خواهیم پرداخت.

امداد خودرو در غرب تهران

تعمیر خودروی آسیب دیده در محل

امروزه با پیشرفت امکانات دیگر نیازی نیست بابت هر مشکلی خودروی خود را به تعمیرگاه برده و زمان خود را در تعمیرگاه صرف کنید. شما با استفاده از خدمات تعمیر در محل می توانید مشکل را رفع کنید. در واقع برای بهره مندی از خدمات امداد خودرو صرفا لزومی نمی باشد که خودروی شما قادر به حرکت نباشد تا بتوانید از این خدمات استفاده کنید. بلکه شما به منظور جلوگیری از اتلاف زمان خود نیز می توانید تعمیرات خودروی پارک شده خود را در جلوی شرکت و یا درب منزل به امداد خودرو بسپارید. 

امداد رسانی خودرو در جنت آباد

نیروهای امدادی قائم در تمامی مناطق غرب تهران به صورت مستقر و آماده باش در آمده اند تا به سرعت فرایند تعمیرات را شروع کنند. این نیروها دارای خودروهایی به همراه کارشناسان حرفه ای در منطقه جنت آباد هستند و در صورت تماس همشهریان در عرض چند دقیقه در محل حاضر می شوند. خدمات این نیروهای امدادی بسیار گسترده بوده و شامل تعویض پنچری لاستیک می شود تا اتمام بنزین و تعمیرات موتور خودرو. بنابراین در صورتی که خودروی شما در منطقه جنت آباد متوقف شد تنها یک تماس از سوی شما کافیست تا نیروهای امدادی به محل اعزام شوند. 

امداد رسانی خودرو در پونک

امداد رسانی خودرو در پونک شامل چه مواردی می شود؟ به طور کلی شما تمامی امور مرتبط با خودروی خود را می توانید به نیروهای امدادی قائم بسپارید. این خدمات شامل سوخت رسانی، تعویض پنچری، تنظیم چراغ ها، تعمیرات موتور، تعمیرات گیربکس، باتری خودرو و تمامی ایرادات فنی خودرو می شود. همچنین در صورتی که قصد حمل خودروی خود را داشتید، امداد خودرو قائم دارای یدک کش های حرفه ای و پرقدرت هستند و بدون محدودیت خودروی شما را حمل می کنند. 

امداد رسانی خودرو در اکباتان

آیا خودروی شما متوقف شده و امکان حرکت آن وجود ندارد؟ آیا حرکت خودرو باعث ورود آسیب بیشتری می شود؟ در این مواقع تنها یک تماس از سوی شما کافیست تا نیروهای امدادی در محل حاضر شوند و مشکل خودروی شما را رفع کنند. امداد خودرو قائم دارای کارشناسانی فوق حرفه ای در زمینه تعمیرات خودرو هستند که می توانند مشکلات سطحی شما را در محل برطرف نمایند. به همین دلیل نیازی به انتقال خودرو به تعمیرگاه و اتلاف زمان نیست. 

یدک کشی در تهران غرب

یکی دیگر از خدمات امداد خودرو تهران غرب یدک کش های مستقر در این منطقه می باشد. این یدک کش ها در مواقعی که خودروی شما به هر دلیلی قابل تعمیر نیست مورد استفاده قرار می گیرد. این نیروهای امدادی خودروی آسیب دیده را به آدرس تعیین شده شما انتقال می دهند. از جمله خدمات یدک کش ها عبارت است از:

۱- جابجایی و حمل خودرو به مراکز بیمه

۲- حمل خودروی مسابقه ای

۳- حمل خودرو جهت تعویض پلاک

۴- حمل خودرو به تعمیرگاه

جرثقیل امداد خودرو تهران غرب

برخی از خودروها بر اثر تصادفات خسارت جدی را متحمل شده اند و نمی توان آن را با یدک کش های معمولی حمل کرد. در این حالت جرثقیل ها به کار برده می شوند. جرتقیل ها دارای کفی هایی جهت قرارگیری خودرو هستند و می توانند انواع خودروهای سنگین و سبک را جابجا کنند. برخی از خودروهای یدک کش امکان دارد که در طول مسیر باعث بروز آسیب و خسارات بیشتر به ماشین شوند ولی جرثقیل ها خودروی شما را با امنیت کامل و بدون هیچ آسیبی به آدرس شما انتقال می دهند.

مکانیک سیار تهران غرب

تیم تخصصی امداد خودرو قائم با سال ها خدمت رسانی و انجام تعمیرات تخصصی در کمترین زمان همراه شما خواهد بود و مشکل شما را رفع خواهد کرد. این نیروهای امدادی دارای مکانیکی فوق حرفه ای و بسیار مجرب می باشند که مشکل خودروی شما را در کسری از زمان رفع می کنند. این مکانیک های سیار در زمینه تعمیرات انواع خودروهای ایرانی و خارجی آموزش دیده اند و تجربه کافی برای این کار را دارند. همچنین این نیروهای امدادی تجهیزات لازم برای تعمیرات را نیز با خود به همراه دارند تا بدون نیاز به مراجعه به تعمیرگاه خودروی شما تعمیر گردد. 

سوخت رسانی سیار در تهران غرب

یکی از خدمات بسیار ویژه امداد خودرو قائم، سوخت رسانی سیار در منطقه غرب تهران می باشد. در صورتی که سوخت خودروی شما در هر یک از مکان های غرب تهران از جمله سردار جنگلی، جنت آباد، اکباتان، آزادی و … به اتمام رسید تنها کافیست از طریق تماس با امداد خودرو تهران غرب سوخت مورد نیاز خودروی خود را تامین کنید. در برخی از جاده ها ممکن است که به دلیل فاصله جایگاه ها با یکدیگر امکان دسترسی به سوخت برای شما مقدور نباشد و برای تامین سوخت مورد نیاز خود شما مجبور باشید که زمان زیادی را جهت خرید بنزین و دریافت سوخت صرف کنید. ولی شما با بهره گیری از خدمات سوخت رسانی سیار با کمترین زمان و پایین ترین هزینه می توانید سوخت مورد نیاز را تامین نمایید. 

سرویس دوره ای سیار تهران غرب

یکی دیگر از خدمات ویژه ای که امداد خودرو قائم به مشتریان خود ارائه می کند، سرویس دوره ای سیار می باشد. بسیاری از افراد به دلیل عدم زمان کافی جهت حضور در تعمیرگاه و سرویس دوره ای مشکلاتی جدی را در خودرو مشاهده می کنند. امداد خودرو قائم شامل خدماتی ویژه برای این دسته از افراد است و خودروی شما را در آدرس مورد نظر شما به صورت تخصصی سرویس خواهند کرد. با این کار از خرابی دستگاه جلوگیری خواهید کرد و هزینه های تعمیرات کاهش می یابد. 

پنچرگیری لاستیک در تهران غرب

پنچرگیری یکی از خدمات رایج امداد خودرو تهران غرب است که بیش از نیمی از تماس های امداد خودرو به این خدمات تعلق دارد. فرقی نمی کند که شما زاپاس داشته باشید یا نه. در هر دو صورت با استفاده از خدمات پنچرگیری می توانید مشکل پنچری خودروی خود را برطرف کنید. این نیروهای امدادی نه تنها لاستیک شما را تعویض می کنند، بلکه دلیل پنچری را نیز رفع خواهند کرد. 

حمل استاندارد خودرو

شاید شما نیز شنیده باشید که خودرویی در طول حمل آسیب دیده است. حمل استاندارد خودرو یکی از مزایای بسیاری از نیروهای امدادی می باشد. امداد خودرو تهران غرب تضمین می کند که خودروی شما در طول جابجایی هیچ گونه آسیبی نخواهد دید. بنابراین شما با بهره گیری از این خدمات می توانید از سلامت و ایمنی خودروی خود اطمینان حاصل نمایید. جهت نیاز به انواع یدک کش ها تنها کافیست با این مرکز تماس بگیرید. 

امداد خودرو ارزان

با توجه به بالا بودن هزینه های تعمیرات خودرو تمامی افراد به دنبال استفاده از ارزان ترین مرکز خدماتی می باشند تا هزینه تعمیرات خودروی خود را کاهش دهند. امداد رسان قائم پایین ترین و منصفانه ترین هزینه ها را از مشتریان خود دریافت می کنند و دلیل این ارزانی نیز وجود نیروهای کافی در منطقه غرب تهران، وجود تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای تعمیر، تعمیرکاران متخصص و باتجربه و خرید قطعات یدکی از مراکز عمده فروشی می باشد. 

تعرفه امداد خودرو غرب تهران

یکی از ویژگی های برجسته و مهم امداد خودرو قائم که باعث افزایش مشتری می شود، تعرفه های ارزان و منصفانه می باشد. تعمیرکاران و نیروهای امدادی بر اساس تجربه و تخصص نهایت سعی خود را می کنند تا با تعمیرات اصولی و صحیح رضایت مشتریان را به خود جلب کنند. کارشناسان امداد خودرو قائم بر روی کارکرد رانندگان و تعمیرکاران خود نظارت می کنند تا تخلفی در دریافت هزینه صورت نگیرد و تعرفه دریافت شده بر اساس استانداردهای تعریف شده باشد. بنابراین شما با اطمینان کامل از پایین بودن هزینه های امداد رسانی خودرو می توانید با این مرکز تماس بگیرید. 

چرا امداد خودرو تهران غرب قائم؟

شاید بپرسید که چرا از بین چندین شرکت امداد خودرو بهتر است از خدمات امداد خودرو قائم استفاده کنیم؟ نیروهای امداد خودرو تهران غرب بر اساس استانداردهای تعریف شده خدمات خود را ارائه می دهند و کیفیت خدمات در این مرکز تضمین شده و بسیار بالا می باشد. 

خودروها و نیروهای تعمیراتی امداد خودرو قائم در تمامی مناطق غرب تهران متمرکز هستند و می توانند به سرعت خدمات خود را ارائه کنند. همچنین تعداد زیاد تعمیرکاران این امکان را به شما می دهد تا بتوانید در هر ساعت از شبانه روز از خدمات این نیروهای امدادی بهره مند شوید. 

تمامی خدمات امداد خودرو قائم اعم از یدک کش، تعویض قطعات، تعمیرات، سوخت رسانی، حمل خودرو و … تضمین شده می باشد. به همین منظور پس از اتمام فرایند تعمیرات خودرو میزان رضایت خدمات توسط اپراتورهای به ثبت می رسد.

خدمات امداد خودرو غرب تهران

ـ امداد خودرو غرب تهران با مکانیک تخصصی بصورت شبانه روی ( یدک کش، باتری، بنزین تعمیر درمحل)

تماس
۰۲۱۲۲۷۸۵۳۰۶
تعرفه قیمت
امداد رسانی در غرب تهران با قیمت دولتی
شنبه تا جمعه ساعت: ۲۴ ساعته
درخواست بازدید کنید
بازدید رایگان

بیشتر بدانید

نیرو متخصص
تعمیر در خودرو در غرب تهران
امداد خودرو سیار غرب تهران

امداد خودرو در غرب تهران

ما در امداد قائم، امداد خودرو در غرب تهران و همچنین امداد خودرو شرق تهران را برای شما مهیا کردیم و شما در تمام مناطق غرب تهران در هر ساعت از شبانه روز که دچار مشکل خرابی خودرو باشید به راحتی با تماس با ما میتوانید درخواست یدکش غرب تهران کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ماشین حمل خودرو بر اعزام میشود. امداد خودرو تهران قائم در خدمت شما هست.

سوخت رسانی سیار غرب تهران

یکی از خدمات ما برای شما که خیلی مهم هست سوخت رسانی در غرب تهران برای خودرو های که دچار مشکل کمبود سوخت میشوند و دچار مشکل کاهش بنزین هستن و بخاطر اینکه با پمپ بنزین فاصله زیادی دارن باید از امداد سیار بنزین استفاده کنند شما به راحتی میتوانید با تماس با امداد خودرو تهران قائم مشکل خود را حل کنید و ما با تعرفه ثابت و مناسب این سرویس سوخت رسانی سیار در غرب تهران را برای شما انجام میدهیم.

امداد رسانی باتری غرب تهران

سیستم باتری و برق خودرو یکی از مشکلات همیشگی خودرو هاست که بیشتر اوقات خودرو ها با اون مشکل دارن. ما با داشتن تیم فنی و کارشناس برق خودرو در غرب تهران کار را برای شما راحت کردیم و بدون هیچ گونه نگرانی و حتی بدون نیاز به حمل خودرو در غرب تهران میتوانید امداد باتری در غرب تهران را در اختیار شما بزاریم و مشکل برق خودرو و باتری ماشین شما را در زمان کوتاه انجام دهیم.

پنچرگیری لاستیک غرب تهران

همیشه نیاز نیست که جرثقیل حمل خودرو غرب تهران استفاده کنید مشکل پنچری و تعویض لاستیک شما در محل توسط تیم امدادی رسانی خودرو در غرب تهران توسط ما با قیمت عالی انجام میشود به طور کلی لاستیک هیچ وقت مشخص نمی کنه کی خراب میشود و تقریبا همه ما این تجربه را داریم در هر صورت اگه مشکل تعویض لاستیک در غرب تهران داشتید میتوانید با ما تماس بگیرید.

سوالات امداد خودرو غرب تهران

بله تمام هزینه های دریافتی توسط متخصصین امداد خودرو غرب تهران زیر نظر این مجموعه بوده و بررسی خواهد شد. همچنین تمام تعرفه های دریافتی مطابق قیمت های دولتی می باشد.

امداد خودرو غرب تهران در تمام ساعات شبانه روز در تمام نقاط غرب تهران به صورت سیار آماده ارائه خدمات خودرو و همچنین ارسال یدک کش و جرثقیل می باشد.

 • تعویض انواع روغن خودرو
 • تعویض لوله های آسیب دیده و پوسیده
 • پنچرگیری لاستیک
 • چک کردن صفحه کلاچ و پدال
 • چک کردن بالانس لاستیک ها و لنت ترمز
 • چک کردن موتور خودرو
 • شستشوی انژکتور
 • تنظیم شتاب خودرو
 • سوخت رسانی 
 • حمل خودرو با جرثقیل و یدک کش و کفی خودروبر
 • تعویض پمپ بنزین و فیلتر
 • تعویض باتری خودرو
 • سرویس های فصلی ( سرویس کولر ، بخاری ) و …

2 پاسخ

 1. سلام من اگه از امداد خودرو شما سوخت رسانی سیار بخوام در غرب تهران قیمت رو چطوری محاسبه میکنید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *