کفی خودروبر تهران

کفی خودروبر در تهران با خدمات عالی بصورت شبانه روزی …  امداد خودرو تهران قائم با کادری مجرب در خدمت شما هست میتوانید با اجاره کفی خودروبر به هر جا دوست دارید خودرو خود را حمل کنید و با تعرفه ثابت اتحادیه در خدمت شما هستیم برای هماهنگی بیشتر با شماره تماس زیر ارتباط بگیرید.
کفی خودروبر در تهران با قیمت عالی

کفی خودروبر ، امروزه یکی از مهمترین خودروهایی است که شرکت های امداد خودرو از آن برای حمل و نقل انواع مختلف اتومبیل ها استفاده می کنند. این نوع خودروها، همان تریلر هستند ولی دارای دیواره یا کانتینر نیستند. معمولا از کفی خودروبر برای جابجایی خودروهای سبک و سنگین، کانتینرها، اجسام سنگین وزن، ماشین ها و تجهیزات راهسازی استفاده می شود. کفی خودروبر تهران آماده ارائه تمامی خدمات حمل و نقل خوردروهای سواری گرفته تا توپ های فولادی، تیرآهن و بارهایی که ارتفاع آنها استاندارد نیست، می باشد امداد خودرو را ، در جنوب تهران تا شمال تهران با ما تجربه کنید.

 

کفی خودروبر

کفی خودروبر  که با نام های مختلف : تریلر حمل خودرو، یدک کش خودرو  و غیره شناخته می شود، نوعی تریلر می باشد، که برای حمل و نقل انواع مختلف وسایل نقلیه مسافربری، خودروهای سبک و سنگین، کانتینرها، اجسام سنگین وزن، ماشین ها و تجهیزات راهسازی،توپ های فولادی، تیرآهن و بارهایی که ارتفاع آنها استاندارد نیست، مورد استفاده قرار می گیرد.

کفی خودروبرهای مدرن می توانند باز یا بسته باشند. اکثر کفی خودروبرها دارای رمپ های داخلی برای بارگیری و تخلیه وسایل نقلیه و همچنین نیروی هیدرولیک برای بالا و پایین بردن سطح شیب دار برای دسترسی مستقل هستند.

خودرو بر تهران

کفی خودروبر تهران در اندازه تجاری معمولاً برای ارسال خودروهای جدید از سوی کارخانه سازنده به نمایندگی‌های خودرو استفاده می‌شوند. در برخی از کشورهای اروپایی و ایالات متحده ، مالکان خودرو همیشه در رفت و آمد هستند و ترجیح می دهند خودروهای خود را به جای رانندگی با کفی خودروبر حمل کنند.  همچنین خریداران تهرانی که خودروی جدید و لوکسی را خریداری می کنند و نیاز به حمل ایمن آن به مکان مورد نظر دارند ، میتوانند از کفی خودروبر تهران برای جابجایی خودرو خود بهره مند شوند. 

برخی از شرکت های امداد خودرو یا حمل خودرو هستند که از تریلر های دارای دیوارهای محصور برای حمل و نقل خودروها استفاده می کنند. معمولا این شرکت ها برای طراحی دیواره کفی خودروبر از لوله های فولادی استفاده می کنند، تا وسایل نقلیه در معرض عناصر محیطی قرار نگیرند و همچنین ظرفیت حمل بیشتری را برای تریلر امکانپذیر می کند.
یک کفی خودروبر تهران معمولاً بین ۵ تا ۹ اتومبیل ، بسته به اندازه وسیله نقلیه را می تواند حمل کند . کفی خودروبرها با ظرفیت قابل توجهی بالاتر در برخی از کشورها وجود دارد، مانند مدل چینی که میتواند ۱۸ خودرو را جابجا کند.

کفی خودروبرها ی باز معمولاً دارای دو طبقه هستند که هر دو طبقه به تعدادی رمپ بارگیری و انبار تقسیم می‌شوند که می توانند به طور مستقل از یکدیگر با استفاده از نیروی هیدرولیک ، کج و بلند شوند.
بر خلاف کامیون‌های یدک‌کش، که اغلب به حمل وسایل نقلیه غیرقابل استفاده نیاز دارند، کفی های خوردبر مجهز به لودر یا وینچ نیستند، در عوض به وسایل نقلیه‌ای که با نیروی خود بارگیری می‌شوند متکی هستند.
هیدرولیک تریلر اجازه می دهد تا شیب ها در یک شیب تراز شوند، بنابراین وسایل نقلیه را می توان با استفاده از زنجیر، جغجغه یا تسمه چرخ، به سمت بالا رانده و در کف شیب ثابت کرد، پس از آن سطح شیب دار را می توان به هر جهت برای ثابت ماندن بهتر ماشین  کج کرد.

 شماره کفی خودرو تهران

برای اجاره انواع مختلف کفی خودروبر تهران می توانید با شماره زیر تماس بگیرید. کارکنان شرکت ما در ۲۴ساعت شبانه روز آماده خدمت به شما همشهریان تهرانی می باشند. کفی خودروبر شرکت ما با نازل ترین قیمت می تواند خودرو شما را به مکان مورد نظر  حمل کند.

سوالات کفی خودروبر

جا به جایی و حمل و نقل سریع خودرو ، جابه جایی ایمن بدون آسیب دیدن خودرو ، و …

  • وسیله نقلیه هر چقدر بزرگتر باشد وزن بیشتری دارد و فضای بیشتری اشغال می کند که روی تعرفه حمل آن تاثیر میگذارد.
  • نوع کفی خودروبر ، اگر بسته باشد هزینه آن معمولا بیشتر از نوع باز آن است از کفی خودروبر بسته اغلب برای حمل ماشین های لوکس ، ماشین های مسابقه و … استفاده می شود تا در برابر عوامل خارجی محافظت شود.
  • شرایط بد آب و هوایی
  • وضعیت اقتصادی : با افزایش قیمت بنزین تعرفه ها نیز افزایش می یابد.

صد درصد تاثیر دارد اگر در مکانی صعب العبور و دورافتاده و کم رفت و آمد هستید هزینه جابه جایی بیشتر خواهد شد. معمولا مکان های نزدیک و پر رفت و آمد ، هزینه ها کمتر است.

2 پاسخ

  1. کفی خودرو بر امداد خودرو قائم بسیار حرفه ای خودرو من رو حمل کردند متشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *