امداد خودرو شرق تهران

باید به ساکنین شرق تهران این مژدگانی را بدهیم که چنانچه نیاز به خدمات امداد خودرو سیار داشتند در هر ساعت از شبانه روز تنها کافیست با امداد خودرو قائم تماس بگیرند. خدمات این شرکت شامل تمامی امور فنی مرتبط با تعمیرات خودرو مانند پنچرگیری و تعویض روغن خودرو و حتی تعمیرات موتور می شود. خراب شدن خودرو اتفاقی طبیعی است که امکان دارد برای هر خودرویی پیش بیاید. البته خدمات امداد خودرو تهران شرق وسیع تر از این بوده و شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

امداد خودرو در شرق تهران

از جمله مناطقی که تحت پوشش امداد رسانی شرق تهران قرار دارد می توان به هروی، حکیمیه، تهران نو، هنگام، رسالت، تهرانپارس، دلاوران، سراج، استخر، مسعودیه، دماوند، پیروزی، امام حسین، افسریه، هفت حوض، سرخه حصار، نظام آباد، مجیدیه، قنات کوثر، شمس آباد، خاک سفید، نارمک و … اشاره کرد.

شماره تماس امداد خودرو در شرق تهران

امداد خودرو قائم شماره های تماس خود را در ابتدا و انتهای سایت درج کرده است. شما در هر ۲۴ ساعت شبانه روز از طریق تماس تلفنی می توانید با اپراتورهای امداد خودرو تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. شما هیچ گونه محدودیت زمانی برای تماس ندارید. اپراتورهای ما در تمام ساعات آماده پاسخ گویی می باشند.

امداد رسانی خودرو در رسالت

در صورتی که خودروی شما به هر دلیلی دچار نقص فنی شده و قابل حرکت نیست و یا امکان دارد که حرکت خودرو خطرآفرین شود، در هر ساعت از شبانه روز تنها کافیست با امداد خودرو قائم تماس بگیرید تا نزدیک ترین خودروی امداد به آدرس شما اعزام شود و مشکل خودروی شما را رفع کند. امداد خودروی قائم دارای نیروهای امدادی مستقر در خیابان رسالت است و این آمادگی را دارد تا در سریع ترین زمان ممکن بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

امداد رسانی خودرو در تهرانپارس

در صورتی که به هر علتی خودروی شما در تهرانپارس دچار نقص فنی شده و امکان حرکت آن وجود ندارد، نیازی به نگرانی نیست. زیرا نیروهای امدادی قائم تنها با یک تماس در فاصله زمانی بسیار کم به کمک شما خواهند شتافت. این نیروهای امدادی به خوبی محدوده تهرانپارس را پوشش می دهند. و به سرعت مشکل فنی خودروی شما را رفع خواهد کرد.

امداد رسانی خودرو در سرخه حصار

یکی دیگر از مناطقی که امداد خودرو تهران شرق پوشش می دهد، محدوده سرخه حصار می باشد. فرقی نمی کند که خودروی شما در خیابان و در منطقه ای قابل دسترسی خراب شده باشد و یا در کوهستان و مناطق غیر قابل دسترسی، در هر صورت نیروهای امدادی قائم در هر ساعت از شبانه روز آماده رفع مشکل خودروی شما می باشند و تنها با یک تماس می توانید از خدمات این متخصصین بهره مند شوید.

امداد رسانی خودرو در بزرگراه امام علی

در صورتی که به دنبال معتبرترین شرکت امداد رسانی با سوابقی کاملا درخشان هستید، ما به شما امداد خودرو قائم را پیشنهاد می کنیم. امداد خودرو تهران شرق به صورت فعال در بزرگراه امام علی در حال فعالیت می باشند. خدمات این امدادرسانی شامل باتری به باتری کردن خودرو، پنچرگیری، حمل سیار بنزین و … می شود. در صورتی که مشکل خودروی شما در محل قابل رفع باشد کارشناسان قائم مشکل را رفع خواهند کرد. در غیر این صورت با استفاده از یدک کش خودروی شما را به تعمیرگاه حمل می شود.

امداد رسانی خودرو در بزرگراه شهید بابایی

امداد خوردو شرق تهران جهت رفاه شرق نشینان عزیز به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به رانندگان عزیز خواهد بود. در صورتی که به تعمیرات فوری در محل نیاز دارید تنها کافیست با این مرکز تماس بگیرید تا نهایتا تا ۲۰ دقیقه دیگر خودروی امدادی به یاری شما بشتابند. لازم است بدانید که امداد رسانی قائم بر روی کارکرد تمامی رانندگان و کارشناسان خود نظارت دارد. تا تمامی خدمات و تعرفه های دریافتی بر اساس استاندارد انجام شود.

امداد رسانی خودرو در افسریه

شرکت امداد خودرو قائم دارای مجوز رسمی است. و کیفیت کار آن ها با ضمانت می باشد. این نیروی امدادی خدمات خود را به تمامی مناطق غرب، شرق، شمال و جنوب تهران ارائه می کند. یکی از مناطقی که این امداد رسانی به صورت کامل پوشش دهی می کند، منطقه شرق تهران خصوصا افسریه می باشد. بنابراین در صورتی که خودروی شما به هر دلیلی دچار نقص فنی شد تنها یک تماس شما برای اعزام نیروهای امدادی کافیست.

امداد رسانی خودرو در شهید زین الدین

خدماتی از جمله تنظیم موتور، عیب یابی دیاگ، تعویض روغن موتور، تعویض دیسک و صفحه، تعویض تسمه دینام و دینام، تعویض رادیاتور، تعویض فیلتر و پمپ بنزین، تعویض باتری، تعویض شیلنگ ها و … از صفر تا صد به صورت تضمینی در امداد خودرو قائم انجام می شود. این فرایند در چهارچوب استانداردها انجام شده و تمامی موارد در آن رعایت خواهد شد.

امداد رسانی خودرو در استخر

خرابی وسیله نقلیه و نیاز به تعمیرکاران سیار و یدک کش آن ها در شرایطی که نه جاده های کشور استاندارد هستند و نه خودروها طراحی استاندارد و کیفیت قابل قبولی دارند، نیاز شما را به امدادهای سیار افزایش می دهد. برخی از امداد رسانی های نامعتبر به دلیل عدم تجربه و تخصص کافی نه تنها مشکل خودروی شما را رفع نمی کند، بلکه هزینه های تعمیر را نیز افزایش می دهد. خوشبختانه با وجود امداد رسانی تهران شرق این مشکل برطرف شده است و خرابی خودروی شما در کسری از زمان قابل حل می باشد.

سوخت رسانی سیار در شرق تهران

ممکن است که بنزین شما در طول مسیر به اتمام برسد. در این حالت نیاز به نیروی امداد رسانی خواهید داشت. شرکت امداد خودروی قائم آماده سوخت رسانی در سریع ترین زمان ممکن می باشد. هزینه سوخت رسانی بر اساس تعرفه معین انجام می شود. و شما می توانید از طریق تماس تلفنی از هزینه های سوخت رسانی مطلع شوید.

پنچرگیری سیار در شرق تهران

یکی از بهترین خدماتی که امداد رسانی شرق به همشهریان خود ارائه می دهد، امداد خودرو سیار و پنچرگیری سیار می باشد. پنچرگیری و تعویض لاستیک در این مجموعه با ابزارهای کاملا مدرن و پیشرفته انجام می شود و سرعت بسیار کمی دارد. ایمنی این مجموعه بسیار بالا بوده و شما می توانید از تعویض استاندارد لاستیک اطمینان حاصل نمایید.

یدک کشی در شرق تهران

گاهی خودروی شما دارای مشکل فنی جدی ای بوده و امکان تعمیر آن در محل وجود ندارد و یا در هنگام تصادفات جابجایی خودرو می تواند صدمات بیشتری به خودروی شما وارد کند. در این حالت شما می توانید از یدک کش های امداد خودرو قائم استفاده کنید. یدک کشی در شرق تهران با کفی و جرثقیل صورت می گیرد و خودروی شما را به صورت تضمینی به محل انتقال می دهد.

امداد رسانی با جرثقیل در شرق تهران

یکی از خودروهای بسیار پرکاربرد در امداد خودرو تهران شرق جرثقیل می باشد. در برخی از تصادفات به دلیل خسارات بالا به خودرو امکان حمل آن وجود ندارد و خودرو باید به صورت مستقیم به پارکینگ منتقل شود. جرثقیل تهران شرق قابلیت حمل انواع وزن های خودرو را برعهده دارد. همچنین در مدت زمان کوتاهی در محل حاضر می شود.و با قیمت منصفانه ای خودروی شما را تا آدرس ثبت شده حمل کند.

تریلر کفی تهران شرق

تریلرهای کفی از جمله رایج ترین یدک کشی های سطح شهر به شمار می رود. این خودرو ظاهری شبیه به کامیون دارد و اغلب برای جابجایی خودروهای سنگین و سبک، تجهیرات راهسازی، لوازم سنگین وزن، کانتینرها و … مورد استفاده قرار می گیرد. امداد رسان تهران شرق پس از بررسی مشکل مشتریان در صورت نیاز و درخواست کمک تریلر کفی را برای شما ارسال خواهند کرد.

تعرفه امداد خودرو شرق

هزینه دریافت شده در امداد خودرو قائم بر اساس تعرفه استاندارد انجام می شود. و بر روی کارکرد تکنسین و کارشناسان این مجموعه نظارت انجام می شود. هزینه دریافت شده در این شرکت بر اساس خدمات مربوطه تعیین می شود. از جمله مواردی که باعث تغییر در تعرفه امداد خودرو شرق می شود می توان به مشکل فنی خودرو، منطقه توقف خودرو، کیفیت خدمات و … اشاره کرد. جهت اطلاع از تعرفه و هزینه های امداد خوردو قائم از طریق شماره های مندرج در سایت با این مرکز تماس بگیرید.

سوالات امداد خودرو شرق تهران

به محض ثبت درخواست شما نیروهای امداد خودرو ، فوری به محل اعزام می شوند و علاوه برآن ما کیفیت کار نیرو های اعزام شده را تضمین می کنیم.

  • تعمیر ماشین های ایرانی و خارجی
  • اعزام فوری مکانیک در محل
  • حمل خودرو های تصادفی و …

 

تیم ما از قطعات یدکی اصل و با کیفیت استفاده می کند ، استفاده از قطعات متفرقه و بی کیفیت می تواند خسارات جبران ناپذیری به خودروهای شما وارد کند.

2 پاسخ

  1. سلام من امداد خودرو بخوام در شرق تهران قیمتش چقدر میشه برای حمل ماشین ؟

    1. سلام برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *