امداد خودرو رانا در تهران

امداد خودرو رانا، یکی از مراکز شبانه روزی و تخصصی بسیار معتبر است که کلیه خدمات مربوط به تعمیر و راه اندازی خودروی رانا را با بالاترین کیفیت ارائه می نماید. خودروی رانا یکی از خودروهای محبوب ایرانی است که ساخت و طراحی آن بر روی پلتفرم خودرو های پژو ۲۰۶ صورت گرفته است. در واقع این خودرو با هدف تولید خودروی اقتصادی و قیمت مناسب طراحی شده است. بنابراین می توان گفت که خودروی رانا نسخه ای از پژو ۲۰۶ است که ارزان سازی شده است.

امداد خودرو رانا در تهران

امداد خودرو رانا

جرثقیل کفی خودروبر برای ماشین رانا این مجموعه یکی از بی نظیر ترین و حرفه ای ترین خدمات را در سطح کشور، برای خودروهای رانا ارائه می کند. در واقع اگر در هر زمان و مکانی که هستید و به خدمات امداد خودرو رانا احتیاج دارید، کافی است که گوشی تلفن خود را برداشته و طی یک تماس تلفنی موقعیت جغرافیایی خود را به تیم امداد رانا اعلام نمایید.

پس از دریافت تماس توسط مرکز امداد خودرو رانا، یک تیم امداد حرفه ای از مرکزی که کمترین فاصله را با شما دارد به محل اعزام می شود. این تیم امدادی با هدف امداد در محل، تمامی تجهیزات مورد نیاز را به همراه خود دارد. بنابراین تا حد امکان تلاش می شود که مشکلات خودرو به سرعت رفع شده و رانندگان بتوانند مسیر خود را ادامه دهند. اما در صورتی که این امر امکان پذیر نباشد و مشکلات پیش آمد بسیار جدی باشند، با هماهنگی مرکز امداد و تحت شرایط کاملاً ایمن خودروی شما به یک تعمیرگاه معتبر و مجاز منتقل می شود.

چرا خدمات امداد خودرو

امداد خودرو رانا به دلیل این که برترین و کامل ترین خدمات امدادی خودرو را ارائه می دهد، مورد توجه رانندگان زیادی قرار گرفته است. این مجموعه سرعت عمل و کیفیت بالای خدمات را جزء اولویت های برتر خدمت رسانی های خود قرار داده است. به همین جهت در میان تکنسین های فعال در مجموعه امداد رانا، تنها افراد متخصص و آموزش دیده مشاهده می شوند. افرادی که از لحاظ مهارت و تجربه در سطح بالایی قرار دارند.

به سبب مهارت و تجربه بسیار زیادی که کادر فنی امداد خودرو رانا از آن برخوردار می باشند، عملیات مربوط به خدمت رسانی ها نیز تسریع گردیده و تعمیرات خودرو در طی مدت زمان کمتری انجام می پذیرد. نکته مهم دیگری که در مورد امداد خودرو رانا می توان به آن اشاره داشت، به روز بودن تجهیزات و کامل بودن ابزارآلات لازم برای خدمت رسانی است. وجود تجهیزات مناسب در هنگام انجام عملیات کمک می کند که کارها سریع تر و بهتر انجام شوند.

در صورتی که به هر دلیل امکان انجام عملیات امدادی در محل وجود نداشته باشد، امداد خودرو رانا اتومبیل را با استفاده از انواع تجهیزات به تعمیرگاه مجاز و معتبر منتقل می کند. تجهیزات مربوط به انتقال خودرو نیز به گونه ای است که انتقال خود را با امنیت کامل و به شکلی استاندارد انجام می شود. از مهم ترین تجهیزات انتقال خودرو می توان به خودرو بر یا تریلی کفی، جرثقیل و دکل ها اشاره نمود.

خدمات امدادی خودرو

در صورتی که با مشکلی مواجه شده اید که قادر به حرکت دادن خودرو نمی باشید، بهترین کار تماس با امداد خودرو رانا است. تیم  امداد رانا عملیات مربوط به عیب یابی و راه اندازی خودروی شما را در محل توقف خودرو، انجام می دهد. این عملیات می تواند شامل تعویض قطعات و اجزای داخلی خودرو باشد. به عنوان مثال یکی از رایج ترین دلایلی که منجر به نقص جدی در خودرو می شود، تخریب شمع و وایر ها در خودرو می باشد. در واقع برای این که موتور کارایی بهتری داشته باشد لازم است که این اجزا به صورت دوره ای و مرتب تعویض گردند.

از دیگر خدمات امدادی خودروی رانا، تعویض لنت ترمز خودرو است. این قطعه نیز یکی از مهم ترین اجزای خودرو محسوب می شود. زیرا در صورت آسیب دیدگی و تخریب لنت ترمز، خطرات زیادی متوجه شما و دیگران خواهد بود. بنابراین توصیه می شود که این قسمت از خودرو را نیز به صورت دوره ای بازبینی نمایید. همچنین ضروری است که بلافاصله پس از این که متوجه اختلال در سیستم ترمز شدید، نسبت به تعمیر و تعویض لنت ترمز خود خودروی خود اقدام نمایید.

در مورد سرویس های دوره ای خودرو نیز می توانید روی خدمات امداد خودرو رانا حساب کنید. این مجموعه بهترین خدمات را برای عیب یابی و بررسی های دوره ای خودرو را ارائه می نماید، بدون این که نیاز داشته باشید که خودروی خود را به مراکز تعمیر خودرو ببرید. زیرا چه شما در محل کار هستید و چه در منزل ساعات استراحت خود را سپری می کنید، تیم امداد رانا در همان محل عملیات سرویس دوره ای خودرو شما را انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *