امداد خودرو کوییک در تهران

امداد خودرو کوییک مجموعه ای تخصصی است که ابزار آلات مدرن در کنار مجرب ترین کارشناسان حوزه خودرو را، برای خدمت به هموطنان گرامی به کار گرفته است. این مجموعه که تمام تکنسین های خود را به صورت اختصاصی برای هر نوع خودرو آموزش داده است، برای خودروی کوییک نیز متخصصین خبره و با تجربه ای را در نظر گرفته است. بنابراین هر زمان که متوجه ایراد و مشکل در خودرو سواری خود شدید، می توانید با اطمینان کامل، با امداد کوییک تماس برقرار کنید.

امداد خودرو کوییک در تهران

امداد خودرو کوییک

مرکز امداد خودرو کوییک، به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی برای ایام تعطیل نیز خدمت رسانی می نماید. هنگامی که مشکل اتومبیل خود را به اپراتور های این مجموعه اعلام نمودید، طی کمترین زمان ممکن تیمی متخصص از امدادگران خودرو به موقعیتی که اعلام نموده اید اعزام می شود.

تمام تلاش تکنسین های تیم امداد خودرو کوییک بر این است که با صرف کمترین زمان بهترین خدمات را ارائه دهند. زیرا زمان برای افرادی که در طول مسیر دچار حادثه یا مشکل شده اند، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. آنچه که باعث تسریع در خدمت رسانی ها می شود، در درجه اول مهارت بالای متخصصان و در وهله دوم کامل بودن تجهیزات امدادی می باشد. بر همین اساس مجموعه امداد خودرو کوییک تاکید ویژه ای دارد که به روز ترین ابزار آلات و زبده ترین تکنسین ها را به کار گیرد.

بررسی خدمات امداد خودرو کوییک

امداد خودرو کوییک با خدمات جامعی که در زمینه خودرو ارائه می دهد، شما را از هر گونه مرکز فروش قطعات و تعمیرات خودرو بی نیاز می سازد. زیرا این مجموعه در زمینه تامین قطعات و خدمات فنی، کاملاً مجهز می باشد. خودروی کوییک محصولی از شرکت سایپا است که در سال 1395 به بازار عرضه گردیده است. موتوری که در این خودرو به کار گرفته شده است، موتور ساینا و تیبا است که ۸۷ اسب بخار قدرت دارد. این خودرو برای تعمیر و تعویض قطعات، نیازمند دانش و مهارت کارشناسان ماهر و مجرب است.

مجموعه امداد خودرو کوییک خدمات جامع و مختلفی را در محل برای خودروهای کوییک عرضه می نماید. این خدمات از عیب یابی فنی و تخصصی گرفته تا سوخت رسانی و پنچرگیری خودرو را شامل می شود. در صورتی که خودروی شما به گونه ای دچار مشکل شده است که تعمیر آن در محل غیرممکن به نظر برسد، مجبور هستید که این اتومبیل را برای تعمیر اساسی به یک مکان معتبر و امن منتقل کنید. در این شرایط نیز گروه امداد خودرو کوییک، با تجهیزات و دستگاه های مختلفی نظیر یدک کش، دکل و یا کفی خودروبر ، این مشکل را برطرف می کند. لازم به ذکر است که تمامی مراحل نقل و انتقال خودرو در کمال امنیت و آرامش انجام می گردد.

یکی دیگر از مهم ترین خدمات امدادی تیم امداد خودرو کوییک، خدماتی است که برای باتری خودرو عرضه می گردد. در صورتی که باتری خودروی شما از کار افتاده باشد، کارشناسان تیم امداد کوییک، برای عملیات باتری به باتری و یا تعویض باتری با یک باتری با کیفیت، در محل حاضر می شوند.

تعرفه خدمات امداد خودرو

هزینه و تعرفه هایی که برای خدمات امدادی از سوی امداد خودرو کوییک تعیین می گردد، بر اساس نوع خدمت متفاوت است. به عنوان مثال هزینه سوخت رسانی و پنچرگیری با هزینه های تعویض قطعات یکسان نیست. علاوه بر آن در صورتی که تعویض قطعه داشته باشید لازم است هزینه قطعات جایگزین شده را نیز در کنار اجرت خدمات لحاظ کنید. اما آنچه که امداد خودرو کوییک به آن پایبند است، کیفیت بالای خدمات در کنار تعرفه های مناسب می باشد. بنابراین سعی شده است که دستمزد کارشناسان امدادی و هزینه استفاده از تجهیزات این مجموعه، به گونه ای تعیین شود که برای مشتریان منصفانه باشد.

نکته دیگری که در مورد تعیین هزینه خدمات امدادی باید به آن توجه شود بعد مسافت است. در واقع میزان فاصله ای که شما با نزدیکترین مرکز تیم امداد دارید نیز تا حدودی در هزینه نهایی تاثیر گذار می باشد. همچنین تجهیزات مورد استفاده برای انتقال و جابجایی خودرو نیز شامل هزینه های خاص خود می شود.

در نهایت به جرات می توان گفت که با لحاظ کردن تمام این موارد، باز هم تعرفه ای که شما به تیم امداد خودرو کوییک می پردازید، نسبت به هزینه هایی که تعمیرگاه های نامعتبر به شما تحمیل می کنند، بسیار پایین می باشد. بنابراین از نظر اقتصادی نیز سپردن کار تعمیرات خودرو به تیم امداد کوییک به صرفه تر می باشد. در بسیاری از موارد زمانی که رانندگان برای تعمیر خودرو به مراکز متفرقه مراجعه می کنند، رضایت لازم از ارائه خدمات را کسب نمی کنند. زیرا به دلیل عدم مهارت و تجربه تکنسین های این مراکز، معمولا نه تنها مشکل خودرو برطرف نمی شود بلکه خسارات و مشکلات جدیدی نیز به وجود می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *