امداد خودرو مزدا در تهران

امداد خودرو مزدا 3 در تهران از مزایای امداد خودرو تهران قائم استفاده از لوازم یدکی اصل و قابل اعتماد می باشد نیروی های فعال در زمینه امداد رسانی و خدمات تعمیر خودرو ، سرتاسر تهران را پوشش می دهد و آماده خدمت رسانی در سریع ترین زمان هستند با تماس شما با امداد رسان خودرو متخصصین در اسرع وقت خود رابه محل می رسانند.

امداد خودرو مزدا در تهران

امداد خودرو مزدا ۳

امداد خودرو مزدا ۳ در تهران با بهترن کیفیت و استقاده جرثقیل کفی خودروبر برای ماشین مزدا در تهران انجام میشود. کمپانی مزدا یک شرکت خودرو سازی چند ملیتی در ژاپن است که درسال 1920 توسط جوجیرو ماتسودا تأسیس شد . این شرکت ابتدا به‌عنوان تولیدکننده ابزار و ماشین‌آلات  فعالیت خود را آغازکرد واز سال ۱۹۳۱ به تولید خودرو نیز پرداخت.  و اولین خودرو دارای چهار چرخ این شرکت با نام مزدا۳۶۰ در سال ۱۹۶۰ وارد بازار شد. یدک کش خودرو

نام گذاری :

این کمپانی در مورد نامش ، توضیح بسیار جالبی دارد می گوید : این نام از اهورا مزدا یا همان خدای روشنایی سرچشمه گرفته و دلیل انتخاب این نام، امید به درخشش محصولاتمان است.  آنطور که در وبسایت کمپانی عنوان شده، این نام برگرفته از نام بنیان گذار کمپانی، یعنی جوجیرو ماتسودا نیز هست.

امداد در تهران

امداد خودرو قائم خودروهای سواری و وانت‌های مزدا از دهه هفتاد میلادی وارد ایران شدند . مزدا ۹۲۹ کوپه به یکی از خودروهای کوچک و پرطرفدار آن زمان تبدیل شد.

 بیشترین محبوبیت مزدا در زمینۀ خودرهای وانت آن است، به خصوص در ایران نام مزدا وانت با کاربردهای خاص و کیفیت و مقاومتش بسیار شناخته شده است. 

شاید قبل از اینکه خودروهای سواری مزدا، شناخته شود وانت‌های که از این برند وارد کشورمان شد ، طرفداران زیادی پید ا کرد. خودروهای این برند توسط گروه بهمن انجام می‌شود.

تعداد بالای فروش این خودروها باعث شد که مدل‌های جدیدتر مزدا نیز وارد خط تولید گروه بهمن شود و مردم ایران استقبال خوبی از این محصولات انجام دادند. شاید اوج محصولات مزدا در ایران مربوط به مزدا 3 باشد که هنوز هم با مدل‌های مختلف در بازار وجود داشته و خرید و فروش می‌شود.

امداد خودروی مزدا در تهران، به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان در تهران ، ارائه دهنده خدمات امداد سیار ، حمل، باتری به باتری، سوخت رسانی و پنچری برای تمامی خودروهای گروه بهمن می باشد.

امداد خودرو مزدا وانت در شرق

امداد خودرو مزدا در سرتا سر تهران

امداد مزدا شبانه روزی در تهران

مکانیک سیارمزدا فقط با یک تماس

مکانیک سیار شبانه روزی مزدا

تعمیرات مزدا

تماس با امداد مزدا در سرتا سرتهران

تعمیرکارسیارمزدا فقط با یک تماس

امداد خودرو مزدا درهرزمان و هر مکان

امدادخودرومزدا وانت

امداد خودرو ویژه غرب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *