امداد خودرو چری در تهران

در صورتی که خودرو شما به هر علتی دچار نقص فنی گردیده و حرکت آن مختل شده است، امداد خودرو چری می تواند در اسرع وقت تکنسین های مجرب خود را به موقعیت شما اعزام نماید. معمولا اعزام تیم امداد به منظور راه اندازی و تعمیر خودرو در محل انجام می شود. اما اگر امکان راه اندازی خودرو نباشد، با استفاده از تجهیزات یدک کش کاملاً ایمن، خودرو به یک تعمیرگاه مجهز و مجاز منتقل می گردد.

امداد خودرو چری در تهران

امداد خودرو چری

یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد امداد خودرو چری وجود دارد بحث ایمنی، حین انجام کار می باشد. تمامی تعمیرکاران امداد خودرو با رعایت نکات ایمنی عملیات مورد نظر برای امداد خودرو، اعم از حمل و نقل، عیب یابی و رفع ایراد اتومبیل را انجام می دهند. در واقع فعالیت های کادر فنی امداد چری به گونه ای است که بر اساس اصول و استانداردهای از پیش تعیین شده انجام می شود. به این ترتیب امنیت خاطر بیشتری برای امداد خواهان فراهم می گردد.

خودرو چری مربوط به مجموعه مدیران خودرو می شود که به واسطه پشتیبانی قوی کارخانه ی چری از کشور چین، در ایران عرضه می گردد. به دلیل مکانیزم پیشرفته ای که در خودرو های چری دیده می شود، لازم است که تعمیرات این خودرو ها توسط متخصصانی صورت گیرد که مهارت لازم را در این زمینه کسب نموده اند. امداد خودرو چری یکی از قابل اعتماد ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات فنی برای خودرو های چری می باشد. بنابراین می توانید با آسودگی خاطر خودروی خود را برای سرویس و تعمیر به این مجموعه بسپارید.

امداد خودرو چری با خدمات فوق العاده

امداد خودرو چری به دلایل زیادی مورد توجه رانندگان و مالکان خودرو قرار گرفته است. یکی از این دلایل سرعت عمل و امدادرسانی به موقع تیم امداد می باشد. در واقع در صورتی که خودروی شما با مشکل مواجه شود و این مشکل عملکرد خودروی شما را مختل سازد، می توانید در یک تماس تلفنی مدل خودرو و موقعیت مکانی خود را به امداد چری اعلام نمایید. مرکز امداد پس از بررسی موقعیت جغرافیایی شما کارشناسانی را که به طور اختصاصی آموزش های لازم در رابطه با نوع خودروی شماره دریافت نموده اند، به محل اعزام می نماید. مراحل اعزام تیم امداد در کمترین زمان ممکن انجام می شود. با توجه به مسافتی که شما با نزدیک ترین مرکز امداد خودرو دارید، گروه امداد در کمترین زمان به شما ملحق خواهد شد.

گروه امداد پس از بررسی کامل خودرو ایرادات آن را مشخص نموده و با  تجهیزاتی که در اختیار دارد، به رفع مشکلات خودروی شما مبادرت می ورزد. تمامی فعالیت های امدادی و تعمیر خودرو اعم از یدک کشی، کنترل و سرویس سیستم برق خودرو، جایگزینی قطعات و… با مهارت کامل صورت می پذیرد.

یکی از خدمات بسیار خوبی که امداد خودرو چری ارائه می دهد، سوخت رسانی سیار به خودرو های در راه مانده می باشد. ممکن است شما به هر دلیلی سوخت گیری کافی برای خودروی خود را انجام نداده باشید و در مکانی دور از پمپ بنزین، با اتمام سوخت خودرو مواجه شوید. باید به شما بگوییم که حتی در این شرایط نیز جای نگرانی نیست. زیرا امداد خودرو چری در لیست امداد های جاده ای که ارائه می دهد، سوخت رسانی سیار را نیز گنجانده است. این مجموعه پس از دریافت تماس از سمت شما سوخت مورد نیاز را برای شما فراهم و ارسال می کند.

روشن نشدن خودرو های چری

یکی از عمده تماس هایی که با امداد خودرو چری گرفته می شود، به دلیل روشن نشدن خودرو های چری می باشد. روشن نشدن این خودروها می تواند علت های متفاوتی داشته باشد. یکی از اصلی ترین علت های روشن نشدن خودرو چری، این است که شارژ باتری خودروی شما خالی شده باشد. شاید شما از خالی شدن باتری خودروی خود تعجب کنید. اما این اتفاق ممکن است به این دلیل رخ داده باشد که احتمالاً شما فراموش کرده اید، چراغ ها، سیستم صوتی یا تجهیزات الکترونیکی خودروی خود را خاموش نمایید. در هر صورت برای این که به طور دقیق تر به علت روشن نشدن خودرو پی ببرید، بهتر است علائم مختلفی را مورد بررسی قرار دهید که در ادامه به چند مورد از آن ها خواهیم پرداخت. در واقع علائم زیر نشان دهنده آن است که دیگر زمان تعویض باتری خودرو فرا رسیده است.

زمانی که استارت می زنید موتور ماشین صدای صدا می دهد اما روشن نمی شود.
موتور برای چند ثانیه کار می کند اما مجدداً خاموش می شود.
حدود دو سال از زمان تعویض باتری شما می گذرد.

برای روشن کردن موقت خودرو در چنین موقعیت هایی، می توانید از روش باتری به باتری استفاده کنید. اما باید بدانید که این یک روش موقتی برای رفع شما می باشد و در اولین فرصت بایستی نسبت به تعویض باتری خودروی خود اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *