امداد خودرو ماشین های چینی

امداد خودرو ماشین چینی، مجموعه ای است که شامل امداد گران کاملاً مجرب و با سابقه می باشد. این مجموعه دارای مجوز های رسمی از سازمان های ذیربط بوده و خدمات امداد خودرو را برای کلیه خودرو های چینی، مانند چانگان، جک، لیفان، جیلی و… را به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای انجام می دهد.

امداد خودرو ماشین های چینی

امداد خودرو ماشین های چینی

آنچه که در مورد تکنسین های این مجموعه جالب توجه می باشد این است که تمام متخصصان حاضر در امداد خودرو ماشین چینی برای مدل ها وبرند های خاصی از خودرو، دوره های آموزشی را گذرانده اند. بنابراین از توانایی بسیار بالایی برای عیب یابی و تشخیص، اجزای مختلف خودرو برخوردار می باشند. در حال حاضر خودرو هایی نظیر چری، و انواع خودرو های ام وی ام در کمترین زمان ممکن توسط این مجموعه راه اندازی و سرویس می شوند.
در چند سال اخیر تب استفاده از خودرو های چینی در بین خانواده های ایرانی بسیار داغ شده است. در واقع طراحی جذاب و به روزی که در بدنه خودرو های چینی دیده می شود، در کنار امکانات رفاهی متعدد باعث شده است که این خودرو ها به خوبی جای خود را در بین سایر برند های موجود در بازار باز کنند.

نکته ای که حائز اهمیت است، عیب یابی و سرویس و نگهداری خودرو های چینی می باشد که به دانش و تخصص ویژه ای احتیاج دارد. بنابراین امداد خودروی ماشین های چینی که تکنسین های زبده ای را برای این خودروها در اختیار دارند، می توانند بهتر از هر مرکز دیگری این خدمات را ارائه دهند.

خدمات امداد خودرو ماشین چینی

کارشناسان امداد خودرو ماشین چینی، در موارد متعددی می توانند به یاری شما بشتابند. در واقع لازم نیست که حتما خودرو شما متوقف شده و یا به طور کامل از کار افتاده باشد، تا با تیم امداد خودرو تماس بگیرید. گاهی ممکن است مشکلاتی در خودرو دیده شود که در صورت عدم رفع به موقع آن، خسارت بیشتری متوجه خودرو شما گردد. به عنوان مثال ممکن است که در حین رانندگی متوجه شوید که جلو بندی خودرو، دچار لرزش شده و صداهای عجیب و غیرعادی از گیربکس خودرو شنیده می شود. در این شرایط محتمل ترین مشکل خرابی گیربکس اتومات می باشد.
گیربکس اتومات در صورتی که در شرایط مناسب نگهداری شود می تواند تا ۲۰۰ هزار مایل نیز به خوبی کار کند. اما اگر مدت زیادی از کارکرد آن گذشته و آسیب دیده باشد، عملکرد آن دچار مشکل می شود. سیستم گیربکس اتومات از اجزای مختلفی نظیر آب بندی، واشر و… تشکیل شده است. با بروز مشکل در هر یک از این اجزاء گیربکس اتوماتیک خودرو دچار لغزش می گردد. در هنگام بروز چنین مشکلاتی تیم امداد خودرو ماشین چینی به خوبی می تواند این سیستم را عیب یابی و رفع ایراد نماید.
از مشکلات دیگری که برای خودرو ممکن است به وجود آید و برای رفع این مشکل می توانید با گروه امداد خودرو ماشین چینی تماس بگیرید، لرزش فرمان خودرو است. لرزش فرمان مشکل جدی و مهمی است که منجر به عدم کنترل صحیح خودرو می شود. در صورتی که مشکل حاد باشد، می تواند بسیار خطرآفرین شده و باعث تصادف نیز بشود. این مشکلات به دلایل متعددی ممکن است بروز کند بنابراین اگر در سرعت های بالا متوجه شدید که فرمان خودرو دچار لرزش می شود، حتماً کارشناسان امداد خودرو تهران را در جریان بگذارید.

انتقال خودروهای آسیب دیده

امداد خودرو ماشین چینی در برخی از موارد که خودرو آسیب شدیدی دیده و امکان راه اندازی آن در محل وجود ندارد، مبادرت به انتقال خودرو به تعمیرگاه مجهز و معتبر می نماید. در چنین شرایطی تجهیزات و دستگاه های مختلفی برای انتقال خودرو به کار گرفته می شوند که کاملاً ایمن بوده و برای جابجایی انواع خودرو مناسب می باشند. به عنوان مثال خودرو بر یا تریلر کفی، یکی از دستگاه هایی است که برای یدک کشی و جابجایی انواع خودرو می توان از آن استفاده نمود.
از دیگر تجهیزاتی که امداد خودرو ماشین چینی برای انتقال خودرو در اختیار دارد، جرثقیل می باشد. این دستگاه برای جابجایی انواع خودرو های سنگین و با وزن بسیار بالا مناسب می باشد. دکل، از دیگر تجهیزات این تیم امدادی است که برای جابجا نمودن خودروها مورد استفاده قرار می گیرد. نکته اصلی و اساسی در مورد جابجایی خودروها توسط تیم امداد ماشین چینی این است که تمامی این فعالیت ها در بستری امن و با اصولی ترین و استاندارد ترین روش ها انجام می شود. بنابراین هیچ گونه آسیبی متوجه خودروی مورد نظر نخواهد بود و شما می تواند با اطمینان کامل از خدمات حمل و جابجایی خودرو توسط تیم امدادی ماشین چینی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *