۲۴ ساعت شبانه روز

۷ روز هفته

تمام نقاط تهران

به طور سیار

۰۲۱۲۲۷۸۵۳۰۸
۰۲۱۷۷۵۸۵۸۰۸

امدادخودرو چیست و آیا به آن نیاز داریم؟

امدادخودرو چیست و آیا به آن نیاز داریم؟

پوشش کمک های جانبی در زمانی که خودرو دچار مشکل می شود به رانندگان کمک زیادی می کند. هر بیمه نامه خودرو این گزینه را شامل می شود. شرکت بیمه ماشین شما معمولا با شرکت هایی که در زمینه خدمات  کمک های کنار جاده ایی مشغول به فعالیت هستند، مشارکت می کند یا یک تیم را برای تماس و ترتیب خدمات از طرف مشتری خود به کار می گیرد.

امدادخودرو این که کدام سرویس دهنده به راننده ارسال شود به طور کامل بستگی به محل، وسیله نقلیه و شرایط آنها دارد. نزدیکترین و مناسب ترین خدمات به محل مورد نظر ارسال خواهد شد. به طور کلی، اضافه کردن کمک های کنار جاده خدمات زیاد و مفیدی را برای رانندگان ارائه می کند خدماتی به مانند: بکسل، خدمات باتری، خدمات تایر تخت، تحویل سوخت و خدمات قفل گذاری.

آیا باید کمک های کنار جاده ای را با بیمه اتومبیل را دریافت کنیم؟

این موضوع کاملا بستگی به خودتان دارد و وابسته به این است که خودرو شما برای چه مدت زمانی است،چقدر محدوده رفت و آمد خود را از دست می دهد و این که شما چقدر به دنبال راحتی و آرامش در هنگام رانندگی هستید. اگر تصمیم گرفتید این خدمات را دریافت کنید، به نکاتی که در این قسمت خواهیم گفت را حتما توجه داشته باشید.

سن خودرو:

اگر دارای خودرویی جدید و صفر هستید که دارای نام تجاری جدید است، احتمال دارد که بدون استفاده و اضافه کردن خدمات کنار جاده ایی به بیمه خود از ماشین استفاده کنید، زیرا که این ماشین با توجه به شرایط گفته شده باید به راحتی برایتان کار کند. یک سری از مشکلاتی مثل قفل شدن در و افتادن ماشین در یک چاله از مشکلاتی است که شما خودتان می توانید آن ها را رفع کنید. اگر یک ماشین قدیمی دارید و سن زیادی از ماشین شما گذشته است، کمک های کنار جاده ممکن است سرمایه گذاری بهتر باشد.

فاصله و رفت و آمد:

ویژگی دیگری که باید در نظر بگیرد مکانی است که رفت و آمد می کنید و یا به طور روزانه باید بگذرید. اگر در محله کوچک و با فاصله کم رفت و آمد دارید.که به یک فروشگاه نزدیک است و در صورت مشکل می توانید تماس بگیرید. با این حال، اگر شما مسافرت یا تعطیلات آخر هفته را به مکان هایی خواهید رفت که با آن جا آشنایی ندارید، در این صورت داشتن کمک های جاده ایی و امداد خودرو به کمک شما می آید.

امدادخودرو:

اگر شما به راحتی می پردازید، ما فکر می کنیم شما از اضافه کردن  برنامه کمک های کنار جاده ای به بیمه اتومبیل خود بهره مند خواهید شد. هر برنامه به شما کمک می کند تا به راحتی بتوانید با نزدیک ترین و حرفه ایی ترین خدمات امداد خودرو شما تماس برقرار کنید. این  شرایط خیلی مخصوص و ویژه پس از ساعت، زمانی که شما در یک جاده تاریک در جایی یا در آب و هوای نامطلوب استوار است  قرار دارید که تنها با یک تماس می توانید از خدمات امداد خودرو استفاده کنید.

با توجه به موارد و گزینه های بالا کاملا مشخص است که خدمات امداد خودرو از خدماتی است که بسیار کار آمد و مفید است و لازم است که شما از این خدمات استفاده کنید تا رانندگی بی دغدغه ایی را تجربه کنید.

پربازدیدترین مطالب

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

تماس با امداد خودرو