امداد خودرو تسلا در تهران

امداد خودرو در تهران برای ماشین تسلا، خودرویی تمام برقی به نام رودستر بود که با یکبار شارژ باتری لیتیومی خود، 320 کلیومتر را طی می کرد. جالبه بدونید که باتری هایی که در ماشین های برقی استفاده میشوند، دقیقا باتری هایی هستند که در لپ تاپ ها به کار میروند. هدف تسلا موتورز از ساخت این خودرو به عنوان اولین تولیدش، قدرت نمایی خودرو های خانوادگی و ارزان قیمت تر بود.

امداد خودرو تسلا تهران

امداد رسانی تسلا

اولین شهرت تسلا موتورز محبوب شدن خودرو های الکتریکی بین مردم پس از بهبود عمر باتری ها باعث شد که این شرکت بیشتر دیده شود.

همکاری شرکت تسلا با امداد خودرو ایران (خدمات سفارشی سازی خودرو را به محل شما می آورد) امداد خودرو – ایلان ماسک با رئیس جمهور ایران و وزیران صنعت و حمل نقل این کشور دیدار کرده و درباره گسترش همکاری ها در زمینه خودرو سازی و فضایی به گفتگو پرداخته است.

امداد خودرو و مدیر عامل تسلا با رئیس جمهور ایران و وزیران صنعت و حمل و نقل این کشور دیدار کرده و درباره گشترش همکاری ها و در زمینه خودرو سازی و فضایی به گفتگو پرداخته است.

به گزارش پایگاه خبری “امداد خودرو” به نقل از سخنگوی ریاست جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که ایلان ماسک مدیر عامل و رئیس شرکت تسلا با سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران ، روز چهارشنبه و درباره گسترش همکاری های میان شرکت های ایرانی و تسلا آمریکا به گفتگو پرداخته اند.

به گفته وی ، ایلان ماسک که برای شرکت در نمایشگاه بین المللی در شهر تهران حضور پیدا کرده بود، با رئیس جمهور و وزیران حمل و نقل و صنعت این کشور در کابینه ریاست جمهوری ملاقات کرده است.

سوالات امداد خودرو تسلا در تهران

بله تمامی خدمات امداد خودرو قائم به صورت شبانه روزی می باشد شماره امداد خودرو را نزد خود نگه داشته تا در مواقع نیاز بلافاصله با امداد خودرو تماس گرفته و کارشناسان ما دراسرع وقت مشکل شما را حل نمایند. 

تمامی قطعات یدکی اصل و با کیفیت بوده ، از آنجا که قطعات متفرقه باعث آسیب جدی به ماشین می شوند برای ما مهم است که از قطعات با کیفیت استفاده کنیم.

سرویس های دوره ای برای تمامی خودرو ها در محل مورد نظر مشتری انجام می شود.

4 پاسخ

  1. سلام امداد خودرو تسلا شما شامل شارژ سیار برای ماشین هم میشه؟

  2. سلام خواستم بابت امداد خودرو سریع شما تشکر کنم خیلی به موقع رسیدن

    1. سلام . خوشحال هستیم که راضی بودید هدف ما رضایت کامل مشتری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *