۲۴ ساعت شبانه روز

۷ روز هفته

تمام نقاط تهران

به طور سیار

۰۲۱۲۲۷۸۵۳۰۸
02177585806

کمک های کنار جاده ای و امدادخودرو شامل چه چیز هایی می شود؟

کمک های کنار جاده ای و امدادخودرو شامل چه چیز هایی می شود؟

مشکلات مکانیکی:

خودرو شما برای شروع کار نیازه به یک باتری سالم دارد. شما اگر به باتری نیاز داشته باشید، امدادخودرو می تواند برای شما این کار را انجام دهد و تنها با هزینه امداد خودرو. در جاده ها نگران متوقف شدن ماشینتان به دلیل باتری هی فرسوده نباشید زیرا امدادخودرو در سریع ترین زمان خودش را به شما میرساند.

بکسل:

ممکن است وسیله نقلیه شما در جاده بماند و احتیاج باشد که به نزدیک ترین تعمیرگاه فرستاده شود ، در این زمان یدک کش به محدودیت های خدمات شما ارائه می شود و ماشینتان به راحتی جابه جا گردد.البته یدک کش ها به  اندازه و وزن ماشین هم توجه می کنند.

سوخت اضطراری:

شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که سوخت ماشینتان ناگهان تمام شده است و اکنون خودرو متوقف شده است این اتفاق در جاده های خیلی خلوت و در ساعات نا مناسب ممکن است برایتان بسیار ترسناک باشد، در صورت مواجه با این مشکل به هیچ وجه دچار ترس و استرس نشوید زیرا امداد خودرو در همه جاده ها و در هر ساعت شبانه روز خدمات خود را به شما ارائه می دهد، خدمات سوخت رسانی از دیگر خدمات ویژه امداد خودرو است.

قفل کردن:

کلید خود را در ماشین گذاشته ایید و در قفل شده است و برای باز کردن در خودرو احتیاج به شخصی است که بتواند این کار را انجام دهد، یکی دیگر از خدماتی که امدادخودرو شامل می شود همین مورد است و اگر کلید خود را در ماشین گذاشته ایید و به هر دلایلی دیگر درب خودرو قفل شده است امداد خودرو در سریع ترین زمان مشکلتان را حل خواهد کرد.

چه نوع وسیله نقلیه هایی توسط خدمات امداد خودرو پوشش داده نمی شود؟

در حالی که کمک ها و خدمات امداد خودرو برای اکثر وسایل نقلیه در دسترس است، محدودیت های وزن و ارتفاع برای بکسل و خدمات کنار جاده  نیز وجود دارد.

موارد زیر مواردی از وسایل نقلیه است که امداد خودرو در حال حاضر نمیتواند خدمات و کمک های کنار جاده ایی را ارائه دهد:

امدادخودرو:

وسیله نقلیه ایی که  بیش از ۴ تن وزن دارد (وسیله نقلیه ناخالص)، وسایل نقلیه  ایی که دارای بیش از ۲٫۳ متر عرض هستند  و همچنین وسایل نقلیه بیش از ۶ متر در طول و یا ۹٫۷ متر طول را دارا باشند مشمول خدمات امداد خودرو نخواهند بود.

کامیون، اتوبوس و سایر وسایل نقلیه سنگین

تاکسی ها، لیموزین ها و سایر وسایل نقلیه استخدام خصوصی

وسایل نقلیه اجاره

خودرو هایی که دارای مجوز رسمی نیستند و ثبت نشده اند

تراکتورهای ثبت شده و ثبت نشده و تجهیزات مزرعه.

وسایل نقلیه مورد استفاده یا آزمایش در حال  آماده سازی برای مسابقه و سرعت استفاده می شود در کل ماشین هایی که در مسیر مسابقه استفاده می شوند.

امدادخودرو

پربازدیدترین مطالب

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

تماس با امداد خودرو