۲۴ ساعت شبانه روز

۷ روز هفته

تمام نقاط تهران

به طور سیار

۰۲۱۲۲۷۸۵۳۰۸
۰۲۱۷۷۵۸۵۸۰۸

امدادخودرو کمک های جاده ای چیست؟

کمک های جاده ای یا پشتیبانی وسایل نقلیه

کمک های کنار جاده ای خدمات پشتیبانی وسایل نقلیه ارائه شده به افرادی است که دچار خرابی خودرو و وسیله نقلیه خود در کنار جاده ها می شوند. این خدمات معمولا مزایایی مانند دستیابی به وسیله نقلیه ثابت در محل، سوختگیری آن، حمل وسایل نقلیه با استفاده از یدک کش به نزدیکترین گاراژ یا محل خاص، گسترش کمک های پزشکی و خیلی بیشتر فراهم می کند. امداد خودرو تهران بهترین خدمات و کمک های کنار جاده ایی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

مدت زمان تخمینی مطالعه: ۳ minutes

مشکلی برایتان پیش آمده؟ امداد خودرو بهترین کمک ها در واقع کمک های کنار جاده ایی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. که تمام نیاز های ماشین شما از جمله:تعمیرات مکانیکی،قفل شدن درب های خودرو، اعزام جرثقیل و یدک کش ها، سوخت رسانی و خیلی از موارد دیگر را در اختیارتان قرار می دهد.بازیابی خودرو و تعمیر خودرو در جاده ها به وسیله امداد خودرو  بردن هر وسیله نقلیه به نزدیک ترین تعمیرگاه است، این کار به وسیله جرثقیل های امدادخودرو که به محل مورد نظر اعزام می شود و ماشین را به نزدیک ترین تعمیرگاه میبرد.

بازیابی عمومی:

انواع مختلفی از سازمان هایی وجود دارند که از یدک کش های غیر مجاز استفاده می کنند. با این حال، آنها را می توان به دو منطقه متمایز تقسیم کرد. اپراتور های یدک کش که وظیفه فرستادن یدک کش ها را به محل مورد نظر اعزام می کنند. اپراتورهای بازیابی افرادی هستند که کار اعزام خودرو را به محل مورد نظر انجام می دهند. آنها با نام های مختلف در سراسر جهان شناخته شده اند. با این حال، اکثر اپراتورهای بازیابی برای شرکت های امداد خودرو کار می کنند.

امداد خودرو غرب تهران – امداد خودرو شرق تهران – امداد خودرو مرکز تهران – امداد خودرو سیار تهران – تماس با امداد تهران

چرا لازم است یک طرح کمک های کنار جاده ای داشته باشیم؟

گیر کردن در جاده ها و متوقف شدن خودرو در کنار جاده ها بسیار ترسناک است. مخصوصا جاده های خلوت در ساعاتی از شبانه روز بسیار ترسناک تر است. داشتن یک برنامه کمک های کنار جاده ای در واقع امداد خودرو ها یک راه عالی برای مقابله با این جور موقعیت ها است و به راحتی و ایمن به مقصد مورد نظر خود می رسد. امداد خودرو از این شرکت هایی است که در کنار جاده ها به کمک شما عزیزان می آیند و تعمیرات تایر های مسطح، باتری و اعزام یدک کش ها به محل مورد نظر و سوخت گیری از خدمات ویژه امداد خودرو ها است که به شما عزیزان ارائه می شود.

این مقاله بخونید :  زمانی که ماشین شما در وسط جاده دچار مشکل می شود شما چه می کنید؟

جرثقیل های امداد خودرو:

امدادخودرو دارای خدمات ویژه یدک کش ها است. اگر خودرو شما متوقف شده باشد و احتیاج به جابه جایی باشد یدک کش ها به محل مورد نظر اعزام می شوند و خودروی شما را تا نزدیک ترین تعمیرگاه و یا جایگاه سوختگیری می رساند. جرثقیل های امداد خودرو دارای محدودیت وزن و ارتفاع ماشین هم دارند و در واقع وسایل نقلیه سنگین توسط یدک کش ها حمل نمی شود.

امداد خودرو کنار جاده ای چیست؟

به خدمات وسایل نقلیه ای که در جاده ها متوقف شده اند و به خدمات و یا حمل و نقل نیاز دارند خدمات کنار جاده ای می گویند.

آیا امداد خودرو تهران نیز خدمات کنار جاده ای ارائه می دهد؟

بله امداد خودرو تهران در جاده های اطراف تهران خدمات کنار جاده ای شمال تعمیرات و یا انتقال خودرو و سرنشینان را ارائه می دهد.

پربازدیدترین مطالب

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

تماس با امداد خودرو