۲۴ ساعت شبانه روز

۷ روز هفته

تمام نقاط تهران

به طور سیار

۰۲۱۲۲۷۸۵۳۰۸
۰۲۱۷۷۵۸۵۸۰۸

کارشناسی امداد خودرو چیست و در امداد خودرو چه جایگاهی دارد:

کارشناسی  امداد خودرو چیست و در امداد خودرو چه جایگاهی دارد:

کارشناسی خودرو همانطور که از نامش مشخص است خودرو را به طور کامل بررسی می کند. بررسی خودرو شامل بررسی بدنه، موتور، گیربکس، سیستم های برقی خودرو، کارکرد واقعی و مواردی این چنین بررسی می شود. این بررسی ها برای تعیین و تایید سلامت خودرو است که با بررسی سلامت خودرو قیمت خودرو هم مشخص می شود. این بررسی ها و کارشناسی ها برای افرادی مناسب است که به دنبال خرید خودرو دست دوم هستند. و نکته جالب اینجاست که برای افرادی که قصد خرید خودرو صفر هم دارند لازم است.

مدت زمان تخمینی مطالعه: ۴ minutes

زیرا اکثر افراد دارای مهارت کافی برای تشخیص سالم بودن ماشین ندارند. به همین دلیل است که افرادی قصد خرید اتومبیل دارند نیاز به کارشناسی خودرو است. باید دقت داشته باشید که مبحث کارشناسی خودرو با معاینه فنی خودرو جدا است و این دو با یکدیگر فرق دارند. در واقع در معاینه فنی خودرو المان هایی مثل رنگ شدگی خودرو و ارزش به روز اتومبیل مطرح نیست.

کارشناسی امداد خودرو

ضرورت و نیاز به کارشناسی خودرو در هنگام خرید:

کارشناسی خودرو در هنگام خرید یکی از اصول و جز ضرورت ها است زیرا بدون کارشناسی خودرو و بررسی و تایید سلامت خودرو برای شما ضرر های مالی بسیاری دارد. در واقع فقط به ظاهر خودرو توجه نداشته باشید زیرا ممکن است اتومبیلی دارای ظاهری بسیار تمیز و شیک باشد اما مشکلات فنی و داخلی داشته باشد که از دید شما کاملا پنهان است. متاسفانه امروزه خیلی از افراد کیلومتر ماشین های دست دوم را دستکاری می کنند و این موضوع برای فردی که آگاهی و مهارت کافی در زمینه خودرو نداشته باشد پنهان می ماند اما متخصصین خودرو به راحتی می توانند این موضوع را تشخیص دهند با توجه به این تفاسیر متخصصین خودرو پیشنهاد می کنند که قبل از خرید ماشین بهتر است که با کارشناسی در این زمینه مشورت کرده و خودرو مورد نظر بررسی شود و پس از بررسی تصمیم به خرید بگیرید.

امداد خودرو غرب تهرانامداد خودرو شرق تهرانامداد خودرو تهران – امداد خودرو مرکز تهران – امداد خودرو سیار تهران – تماس با امداد تهران

جایگاه کارشناس خودرو در امداد خودرو ایران:

امداد خودرو تهران برای امداد رسانی به شما عزیزان هنگامی که ماشین هایتان در جاده خراب شد و دیگر توقف نکرد، می باشد. مجموعه امداد خودرو متشکل از تیمی حرفه ایی و تعمیرکاران و امدادگران کاملا حرفه ایی و آموزش دیده است که در کار خود مهارت های لازم را دارند و دیگر نیاز نیست نگران این موضوع باشید که اگر ماشینتان در وسط جاده متوقف شد چه کاری انجام دهید زیرا با تماس با امداد خودرو در سریع ترین زمان امدادگران به محلی که ماشین شما خراب شده است می رسند و با استفاد از امکانات لازم اگر احتیاج باشد با یدک کش خودرو شما را تا تعمیرگاه می برند. امداد خودرو ایران علاوه بر امدادگران حرفه ایی شامل کارشناسان خودرو متخصص هم می باشد که شما می توانید از این کارشناسان برای اطلاع از مشکلات ماشین خود استفاده کنید.

کارشناسی خودرو امداد خودرو قائم در چه مکانی انجام می شود؟

امداد خودرو قائم جهت رفاه حال شما عزیزان در محل مورد نظر شما حاضر شده و کارشناسی خودرو را انجام می دهد.

در چه مواردی کارشناسی خودرو لازم است؟

یکی از مهمترین موارد کارشناسی خودرو زمان خرید خودرو دست دوم می باشد.

پربازدیدترین مطالب

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

تماس با امداد خودرو