۲۴ ساعت شبانه روز

۷ روز هفته

تمام نقاط تهران

به طور سیار

۰۲۱۲۲۷۸۵۳۰۸
۰۲۱۷۷۵۸۵۸۰۸

نگهداری صحیح از خودرو صفر

چگونه خودرو خود را در حد صفر نگهداری کنیم

خیلی از افراد که خودرو صفر خریداری می کنند خیلی دوست دارند تا خودرو صفر خود را به مانند روز اول نگهدارند.در واقع خودرو هم به مانند خیلی از لوازم شخصی نیاز به مراقبت و نگهداری صحیح دارد. درست به مانند لوازم منزل و بسیاری از لوازم شخصی شما٬ خودرو صفر نیز نیاز به مراقبت و نگهداری صحیح دارد. در این مطلب قصد داریم تا نکاتی را برای شما عنوان کنیم که با رعایت این نکات خودرو شما همیشه سرحال باقی خواهد ماند.همچنین اگر خودرو های شما در جاده ناگهانی خراب شد جای هیچ نگرانی نیست زیرا که امداد خودرو تهران قائم ها به طور سیار در جاده وجود دارند که با یدک کش ها خودرو شما را حمل می کند و به تعمیر گاه سیار می برد و خودرو شما را تعمیر می کند.

مدت زمان تخمینی مطالعه: ۵ minutes

برای مراقبت از خودرو صفر٬ این نکات مهم را همیشه به خاطر داشته باشید و رعایت کنید:

نکته اول:

یکی از مهم ترین بخش های خودرو مربوط به صاحب خودرو است. به این معناست که اگر شما فردی خوش سلیقه ومنظم هستید بدون شک خودرو شما همیشه سالم و با کیفیت خواهد بود.پس نکته اول و مهم برای سالم نگهداشتن خودرو شما خود شما است که باید با سلیقه در نگهداری خودرو مراقبت کنید.باید دقت داشته باشید که دفترچه راهنمای استفاده از خودرو را مطالعه کنید به این خاطر که هر خودرو دستور عمل مخصوص خودش را دارد و نگهداری منحصر به فرد خودش را دارد.

نکته دوم:

باید دقت داشته باشید که خودرو های خود را وارد جاده های بی کیفیت و خاکی خود نکنید. اگر هم مجبور به رانندگی در جاده های بی کیفیت و خاکی شدید کاملا دقت کنید و بسیار آهسته و آرام از جاده عبور کنید. حتی اگر در این جاده های بی کیفیت خودرو شما خراب شده است کافی است در محل خود بایستید و با امدادخودرو تماس بگیرید تا با خودرو ها جرثقیل های قدرتمند به محل شما مراجعه می کنند و مشکل و نقص خودرو شما را برطرف می کنند.

مراقبت از خودرو صفر
مراقبت از خودرو صفر

امداد خودرو غرب تهرانامداد خودرو شرق تهران – امداد خودرو تهران – امداد خودرو مرکز تهران – امداد خودرو سیار تهران – تماس با امداد تهران

نکته سوم:

سعی کنید تا خودرو شما همیشه باید تمیز و پاک باشد و وجود آلودگی در خودرو شما باعث صدمه زدن به رنگ خودرو شما می شود.برای تمیز کردن خودرو خودتان هم بهتر است که از مواد و دستمال های پاک کننده با کیفیت و مرغوب استفاده کنید.

نکته چهارم:

در این نکته، باید دقت کنید که خودرو خود را در جایی پارک نکنید که در معرض آلودگی و نور مستقیم قرار بگیرد. تابش مستقیم نور خورشید به پوشش بدنه خودرو شما آسیب میزند.

نگهداری صحیح از خودرو صفر
نگهداری صحیح از خودرو صفر

نکته پنجم:

از محکم بودن اتصالات موتور خودرو خود  مطمئن باشید به صداهای  خروجی خودرو خود توجه داشته باشید خیلی ازکارشناسان  فنی این نظر را دارند که بسیاری از این صدا ها در اثر مشکلات فنی است. خیلی از کارشناسان امدادخودرو هم این نظر را دارند که صداهای ناشی از خودرو حتما یه مشکل فنی خواهد بود.

مراقبت از خودرو صفر
مراقبت از خودرو صفر

نکته ششم:

فشار باد لاستیک های خود را حداقل ماهی یک بار بررسی کنید.میزان فشار باد توسط شرکت ها در پشت درپوش درب باک بنزین و یا داخل درب صندوق عقب خودرو نوشته شده است وباید دقت داشته باشید. تعمیرکاران سیار امداد خودرو هم توصیه می کنند که باد های چرخ خود را بررسی کنند و اگر لرزش فرمان احساس کردند با بالانس کردن چرخ ها این مشکل حل می شود.

تنها نکات مهمی از نگهداری خودرو ها را برای شما عنوان کردیم و با رعایت کردن این نکات می توانید خودرو خود را همیشه سالم و سرحال نگهدارید. امداد خودرو با وجود کارشناسان مجرب و یدک های کش های قوی هم در جاده ها در خدمت شما است تا با خیال آسوده رانندگی کنید.

آیا می توان با خودرو صفر به مسافرت رفت؟

این کار چندان کار منطقی نیست اما اگر چاره ای جز این کار ندارید پیشنهاد میکنیم ابتدا خودرو خود را به یک متخصص نشان دهید. همینطور شماره تماس امداد خودرو را به همراه داشته باشید تا در صورت نیاز با آن تماس بگیرید. ۰۲۱۷۷۵۸۵۸۰۶ – ۰۲۱۲۲۷۸۵۳۰۶

آیا امداد خودرو خدماتی برای خودرو های صفر نیز ارائه می دهد؟

بله. خودرو های صفر نیز گاهی نیاز به سرویس و خدماتی دارند که امداد خودرو تهران در ۲۴ ساعت شبانه روز به طور سیار آماده ارائه این خدمات می باشد.

پربازدیدترین مطالب

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

تماس با امداد خودرو