۲۴ ساعت شبانه روز

۷ روز هفته

تمام نقاط تهران

به طور سیار

۰۲۱۲۲۷۸۵۳۰۸
۰۲۱۷۷۵۸۵۸۰۸

هزینه های امداد خودرو

قیمت تعرفه خدمات امداد خودرو

هزینه های امداد خودرو :

یکی از مشکلات و ترس هایی که مردم در مواجه با امدادگران امداد خودرو مواجه می شوند نرخ های غیر منطقی و غیر شفاف است که هر کدام یک قیمت و نرخی برای خودشان می گویند و این باعث بی اعتمادی می شود که فرد شک کند آیا قیمت درست و منطقی است و امدادگر مورد نظر جر شبکه امدادخودرو ایران است یا خیر؟ در این مطلب قیمت تعرفه خدمات اتحادیه و نرخ پایه امداد خودرو ایران را می گوییم تا اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید و مشکلی برایتان پیش نیاید.

مدت زمان تخمینی مطالعه: ۳ minutes

چگونگی کنترل نرخ های امدادخودرو:

سعی شده است تا کنترل امدادخودرو ها به دست گرفته شود و جلوی شرکت ها و امداد خودرو های متفرقه که قصد کلاهبرداری را دارند گرفته شود. یکی از این موارد تخصیص دادن دستگاه پوز که در آن همه موارد به مانند: یدک کش ها و امداد و تعمیر وخیلی از موارد لحاظ شده است. در واقع باید به این نکته توجه داشته باشید که نرخ یدک کش ها بستگی به نوع ماشین دارد و نرخ هر ماشین با ماشین دیگر متفاوت است. و تمام این نرخ ها در دستگاه پوز مشخص شده است. شما عزیزان با توجه به خدماتی که دریافت می کنید و طبق کیلومتری که ماشین شما جابه جا شده است هزینه مشخص شده را بپردازید. نرخ پایه از ۵۵ هزار تومان شروع می شود و بعد از ۷۰هزار تومان با توجه به نوع ماشین تفاوت پیدا می کند.

امداد خودرو غرب تهران – امداد خودرو شرق تهران – امداد خودرو تهران – امداد خودرو مرکز تهران – امداد خودرو سیار تهران – تماس با امداد تهران

قیمت تعرفه خدمات امداد خودرو - هزینه امداد خودرو
قیمت تعرفه خدمات امداد خودرو

یکی از راه های تشخیص امدادخودرو معتبر:

از آنجایی که امداد خودرو های متفرقه زیادی وجود دارد و باعث ترس خیلی از افراد شده است. یکی از روش هایی که به طور ۱۰۰ درصد مطمئن شوید که امداد خودرو معتبر است می توانید پلاک ماشین امداد خودرو را به سامانه ۱۰۰۰۰۱۵۹۳ارسال کنید٬ اگر امداد خودرو اصلی باشد برای شما نام امداد گر، شرکت خدمات دهنده، شماره پلاک، شماره موبایل راننده، شماره تماس با شرکت برای شما فرستاده می شود و اگر امداد خودرو معتبری نباشد پس از ارسال پیام اعلام می شود که اطلاعاتی یافت نشد.

چگونگی تعیین نرخ امدادخودرو:

در واقع هزینه امداد خودرو طبق فاکتور هایی که مشخص شده است تعیین می گردد و مقایسه می شود. این فاکتور ها شامل:

هزینه حق الزحمه ورودی، پاداش راه اندازی، حمل تا ۱۰کیلومتر، پس از طی ۱۰کیلومتر هر کیلومتر مسافت طی شده اضافه می گردد. همچنین نوع خودرو هم بستگی دارد و به طور کلی شما با توجه به خدماتی که دریافت می کنید ، با توجه به نوع ماشینی که دارید و طبق کیلومتری که ماشین شما حمل می شود تمام این موارد با یکدیگر جمع می شوند و هزینه ایی که شما باید پرداخت کنید مشخص می شود. تمام این هزینه ها و نرخ ها هم در دستگاه پوز مشخص شده است.

هزینه های امداد خودرو تهران چگونه محاسبه می شود؟

تمام هزینه های دریافتی امداد خودرو تهران (قائم) طبق تعرفه خدمات اتحادیه بوده و هیچ هزینه اضافی از مشتریان گرامی دریافت نمی گردد.

پربازدیدترین مطالب

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

تماس با امداد خودرو