۲۴ ساعت شبانه روز

۷ روز هفته

تمام نقاط تهران

به طور سیار

۰۲۱۲۲۷۸۵۳۰۸
02177585806

تماس با امداد تهران

شماره تماس امداد خودرو تهران ۰۲۱۲۲۷۸۵۳۰۶

در صورتی که خودروی شما در جاده های تهران به هر دلیل دچار نقص فنی شد و دیگر حرکت نکرد و یا در هنگام حرکت صدای غیرعادی داشت، تماس با امداد تهران می تواند چاره ساز باشد. در هر ساعت از شبانه روز در هر نقطه از تهران که هستید در صورت نیاز به کمک با شماره تماس امداد خودرو تهران (قائم) تماس بگیرید زیرا این شرکت به صورت شبانه روزی در حال فعالیت بوده و نیروهای خود را به صورت متمرکز در تمامی مناطق تهران مستقر کرده است. 

مدت زمان تخمینی مطالعه: ۸ minutes

مکانیک سیار در تهران

وجود مکانیک های سیار باعث دلگرمی رانندگان می شود. امداد خودرو قائم با سال ها تخصص و تجربه خود در زمینه امداد رسانی دارای تیم هایی بسیار حرفه ای و مجهز هستند که در زمان خرابی خودرو می توانند به سرعت به یاری شما بشتابند. مکانیک های سیار امداد قائم به تمامی خودروهای ایرانی و خارجی تسلط دارند. همچنین از قطعات اصل و فابریکی برای تعویض قطعه معیوب استفاده می کنند. خدمات مکانیک های سیار در تهران شامل موارد زیر می شود:

بازدید کلی از خودرو و تشخیص مشکل

تعویض روغن با بهترین روغن موجود در بازار

تعمیر و یا تعویض قطعات معیوب

بازدید از موتور و نحوه کارکرد آن

چک کردن سطح آب موجود در رادیاتور

سرویس کامل موتور و سایر قطعات خودرو

تنظیم نور چراغها و تنظیم کارکرد برف پاک کن در روزهای بارندگی

تعویض لاستیک و پنچرگیری خودرو

پمپ بنزین سیار در تهران

تمام کردن سوخت خودرو یکی از معضلاتی است که زمان زیادی از شما می گیرد. با وجود گران شدن هزینه های بنزین و کاهش سهمیه ها کمتر کسی سوخت خود را بخشش می کند. به همین دلیل گاهی پیش می آید که برخی از افراد ساعت ها کنار خیابان در انتظار خودرویی هستند که مقداری سوخت به آن ها بدهد تا بتوانند خود را تا پمپ بنزین برسانند. پمپ بنزین سیار امداد خودرو قائم این مشکل را برطرف کرده است تا در زمانی که هر یک از شهروندان به سوخت رسانی نیاز داشت، سوخت مورد نیاز را تامین کند. بنزین ارائه شده در این مرکز بدون هیچ ناخالصی هستند و هیچ آسیبی به خودروی شما وارد نخواهند کرد. 

مناطق تحت پوشش امداد تهران

امداد خودرو تهران تمامی مناطق تهران اعم از شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران را پوشش می دهد. نیروهای امدادی این مرکز در تمامی محله های تهران پراکنده هستند. به همین جهت در هنگام لزوم به سرعت اعزام می شوند. تماس با امداد تهران یکی از راهکارهایی است که در زمان خرابی خودرو می تواند به شما کمک بسیاری کند. مناطقی از جمله پاسداران، الهیه، انقلاب، ولیعصر، مرزداران، افسریه، مسعودیه، جردن، تهرانپارس، رسالت، چمران، مدرس، آزادگان، آزادی و همت از جمله مناطقی است که بیشترین تماس با نیروهای امدادی را دارند. 

شماره تماس امداد خودرو تهران

شماره تماس امداد تهران در بالا و پایین صفحه درج شده است تا کاربران به راحتی به این شماره های دسترسی داشته باشند. سرعت خدمت رسانی در این مرکز بسیار بالا می باشد و تنها یک تماس با شماره امداد خودرو تهران از سوی شما کافیست تا نیروهای امدادی به محل اعزام شوند. امداد خودرو قائم دارای اپراتورهای ۲۴ ساعته است. و در هر ساعت از شبانه روز نیروهای امدادی آماده خدمت رسانی به شهروندان عزیز می باشد.

امداد تهران ارزان

با توجه به بالا بودن هزینه های تعمیر خودرو، همواره افراد به دنبال مراکزی هستند که با هزینه پایین تری خودرو را تعمیر کند. تکنسین ها و تعمیرکاران امداد خودرو قائم با توجه به در نظر گرفتن شرایط اقتصادی موجود در جامعه و بالا بودن هزینه قطعات یدکی، تمامی سعی خود را می کنند تا با تعمیر قطعات هزینه های شما را کاهش دهند و در صورت عدم تعمیر آن را تعویض کنند. به همین دلیل قیمت تعمیرات خودرو در این مرکز ارزان تر از تعمیرگاه ها و سایر مکانیک های سیار می باشد. همچنین این مرکز به دلیل بالا بودن تعداد مشتریان قطعات فابریک و اصل را به صورت عمده از درب کارخانه تهیه می کنند و از این رو قیمت آن ها ارزان تر است. جهت اطلاع از تعمیرات و درخواست نیروی تعمیراتی با امداد خودرو قائم تماس حاصل نمایید.

پنچرگیری سیار در تهران

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد حضور در میهمانی و یا جلسه ای را داشته باشید و خودروی شما پنچر شده است. در این حالت پنچرگیری و تعویض لاستیک خودرو می تواند باعث کثیف شدن دست و لباس شما شود. بنابراین نیازی به تعویض لاستیک توسط خودتان نیست و شما تنها از طریق تماس با امداد تهران می توانید درخواست کمک خود را ثبت کنید. نیروهای امدادی دارای ابزارهای مدرن هستند تا به سرعت لاستیک خودروی شما را تعویض کنند. همچنین شاید شما فراموش کرده باشید که لاستیک زاپاس را در داخل ماشین قرار دهید. باز هم نگران نباشید. زیرا نیروهای امدادی قائم لاستیک پنچره شما را پنچرگیری خواهند کرد تا خودرو تا مقصد شما را همراهی کند. 

امداد خودرو غرب تهرانامداد خودرو شرق تهران

شماره تماس امداد خودرو تهران
شماره تماس امداد خودرو تهران

تعرفه امداد خودرو تهران

هزینه دریافتی برای امداد خودرو بر اساس خدمات مربوطه تعیین می شود. به عنوان مثال در صورت آسیب خودروی شما، ابتدا مکانیک خودروی شما را بازدید می کند. سپس بر اساس مشکل خودرو، قیمت آن را به شما اعلام می کند. همچنین یدک کش نیز برای محاسبه قیمت فاصله خودروی تا فاصله مقصد را می سنجد. بنابراین به طور کلی می توان گفت که تعرفه امداد خودرو تهران بر اساس فاکتورهایی از جمله نوع خرابی خودرو، محل خرابی خودرو، میزان خدمات و … بر روی قیمت امداد خودرو تاثیر می گذارد. جهت اطلاع از قیمت امداد خودرو از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت با امداد خودرو تهران تماس بگیرید.

یدک کش در امداد تهران

تصادفات جاده ای یکی از حوادثی است که می تواند باعث از کار افتادن خودرو شود. همچنین حرکت را برای خودرو غیر ممکن کند. در این هنگام شکا برای حرکت دادن خودرو باید از یدک کش ها استفاده کنید. یدک کش ها انواع مختلفی دارند و انتخاب آن به نوع خودرو میزان آسیب بستگی دارد. به عنوان مثال در صورتی که خودروی شما آسیب زیادی ندیده باشد و بتواند بر روی چرخ های خود حرکت کند تنها استفاده از وانت های امداد رسانی و یدک کش های کفی می تواند برای شما کافی باشد. ولی در صورتی که صدمه وارد شده به خودرو جدی تر بوده و خودرو نتواند بر روی چرخ ها حرکت نماید باید از جرثقیل استفاده شود. تنها یک تماس با امداد تهران کافیست تا یدک کش به محل حادثه اعزام شود. 

تخفیف در امداد تهران

امداد خودرو قائم به مشتریانی که بیش از یک مرتبه از خدمات این مرکز استفاده کنند، تخفیفات بسیار ویژه ای را اعمال می کند. کیفیت خدمات در این مرکز بسیار گسترده و باکیفیت است که شما با یک بار استفاده از این خدمات مشتری دائم این مرکز خواهید شد. تفاوتی ندارد که مشکل خودروی شما جدی باشد و یا تنها برای سرویس کردن خودرو و یا تعویض روغن تماس گرفته باشید، در هر صورت شما شامل تخفیفات امداد خودرو قائم خواهید شد. 

سرعت خدمت رسانی در امداد خودرو قائم

سرعت امداد رسانی در قائم به قدری بالاست که باعث حیرت شهروندان و رضایت آن ها از این مرکز می شود. امداد خودرو قائم دارای چندین تیم امدادی آموزش دیده و باتجربه به همراه خودروهای مجهز و تجهیزات کامل هستند که در سطح تهران مستقر می باشند. در صورت تماس با امداد تهران نزدیک ترین تیم امدادی به آدرس شما اعزام می شوند. خوش قولی و حضور به موقع یکی از مزایای تیم های امدادی این مرکز است که باعث رضایت بخشی مشتریان می شود. 

جلب رضایت مشتریان در امداد قائم

امداد خودرو قائم تمامی تمرکز خود را بر روی جلب رضایت مشتریان قرار داده است. از این رو بخشی را تحت عنوان نظرسنجی در داخل این سایت وجود دارد تا مشتریان به صورت آزادانه نظرات خود در خصوص کیفیت خدمت رسانی در این مرکز و همچنین پیشنهادات خود را عنوان کنند. همچنین این مرکز دارای اپراتورهایی هست که وظیفه دارند که با هر یک از مشتریان به صورت جداگانه تماس بگیرند. و میزان رضایت مشتریان را جویا شوند. در صورتی که عدم رضایت و یا شکایت مشتریان از خدمات ارائه شده در این مرکز به سرعت رسیدگی شده و در صورت وجود تخلف حتما رسیدگی خواهد شد. 

چگونه از کیفیت امداد رسانی قائم مطمئن شویم؟

اعتماد به شرکت های امدادی و تعمیرکاران سیار در گذشته کار آسانی نبود. ولی امروزه با وجود شبکه های مجازی و سایت ها شما به راحتی می توانید از کیفیت امداد رسانی هر یک از شرکت های امدادی مطلع شوید. جهت اطلاع از میزان رضایت مشتریان از این مرکز تنها کافیست وارد سایت شوید و نظرات کاربران را مشاهده کنند. همچنین یکی از مزایای امداد خودرو قائم انجام تضمینی تعمیرات می باشد. امداد خودرو قام برای جلب اعتماد مشتریان کیفیت کار خود را ضمانت می کند. 

ارتباط آسان با امداد خودرو قائم

امداد خودرو قائم دارای چند خطوط ارتباطی است تا به صورت همزمان چندیدن مشتری بتوانند با این مرکز تماس برقرار کنند. بنابراین شما در هنگام تماس با این مرکز اتلاف زمانی نخواهید داشت. بنابراین بدون هیچ گونه دغدغه در مواقع اضطراری با امداد خودرو قائم تماس بگیرید.

شماره تماس امداد خودرو تهران؟

امداد خودرو تهران در چه ساعاتی خدمات امداد خودرو ارائه می دهد؟

امداد خودرو تهران در تمام نقاط تهران به طور شبانه روزی و سیار آماده ارائه خدمات می باشد.

پربازدیدترین مطالب

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

تماس با امداد خودرو