۲۴ ساعت شبانه روز

۷ روز هفته

تمام نقاط تهران

به طور سیار

۰۲۱۲۲۷۸۵۳۰۸
02177585806

با امدادخودرو آشنا شوید

امدادخودرو

با امدادخودرو آشنا شوید

ممکن است که برایتان پیش آمده باشد که در هنگام رفتن به سرکار و و مسافرت های کوتاه و طولانی و به طور کلی در مسیر رفت و آمد. به دلیل مشکل فنی و نقصی که اتومبیل شما دارد متوقف شود. و دیگر حرکت نکند و یا این که ممکن است شما متوجه شوید. که ادامه مسیر با این خودرو برای شما خطراتی را به همراه خواهد داشت. ممکن است که این اتفاق در هر زمانی از شبانه روز برای شما اتفاق بیافتد و توصیه می شود. که در صورت مواجه با این اتفاق و مشکل به هیچ وجه دچار ترس و واهمه نشوید و کاملا خونسرد تصمیم گیری کنید و سعی کنید. در جایی که ماشین شما متوقف شده است مانع و علامتی بگذارید تا باعث خطر برای شما و دیگر ماشین ها نشود.

هنگام بروز این مشکل در هر ساعت از شبانه روزی که باشد شما می توانید با مرکز امدادخودرو تهران تماس بگیرید و امدادگران خودرو برای حل مشکل و نقص فنی اتومبیل شما به کمک شما می آیند. پس در هنگام مواجه با نقص فنی ماشین خود دچار استرس و ترس نشوید و تنها کافی است که با امدادگران خودرو تماس بگیرید و تمام کار های لازم را به مرکز امدادخودرو بسپارید.

اقدامات امدادخودرو :

در زمان بروز مشکل و نقص فنی خودرو شما اقداماتی که امدادگران امدادخودرو مرکزی انجام می دهند در زمینه رفع مشکل و نقص فنی ماشین شما است و این اقدامات شامل: فرستادن یدک کش به اولین تعمیرگاه برای تعمیر خودرو مورد نظر، سوخت رسانی، تعمیرات و مکانیکی به طور سیار و در آن زمان، خدمات مختص بانوان و خدمات در محل. تمام این اقدامات در زمینه تعمیرات ماشین است و لازم نیست که شما هیچ نگرانی بابت این موضوع داشته باشید.

مزایای استفاده از امدادخودرو :

استفاده از امداد خودرو دارای مزایای زیادی است. اولین مزیتی که امداد خودرو ها دارند حمل و جابه جایی آسان ماشین است زیرا که امداد خودرو شامل یدک کش است که یدک کش به راحتی خودرو شما را تا مسیر مورد نظر جابه جا می کند و با توجه به این آسانی و حمل سریع در زمان شما هم صرفه جویی می شود. علاوه بر این موارد تعویض و تعمیر ماشین شما توسط افراد و متخصصانی حرفه ایی انجام می شود و از قطعات کاملا اصل و با گارانتی استفاده می شود در کل با دقت بالا نقص ماشین شما برطرف می شود تا شما عزیزان رانندگی آرام و بی دغدغه ایی را در کنار خانواده خود تجربه کنید.

پربازدیدترین مطالب

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

تماس با امداد خودرو