۲۴ ساعت شبانه روز

۷ روز هفته

تمام نقاط تهران

به طور سیار

۰۲۱۲۲۷۸۵۳۰۸
02177585806

امدادخودرو تمام نکاتی که درباره امداد خودرو ها باید بدانید

امدادخودرو تمام نکاتی که درباره امداد خودرو ها باید بدانید

امدادخودرو از خدمات شرکت های خودرو سازی و شرکت های امداد رسانی خودرو ها است که این شرکت ها با مجهز بودن به تجهیزات و امکانات کامل و کافی مشکلات و نقص های فنی ماشین های اشخاص را برطرف می کنند و تمام این خدمات برای رفاه رانندگان و خودرو سواران ارائه می گردد.

خدمات امدادخودرو:

به طور حتم در مسیر رفت و آمد به محل کار و یا منزل و حتی در مسافرت های کوتاه و طولانی که داشته اییم ممکن است که برای خودرویمان نقص فنی به وجود آید که باعث شود تا خودرو متوفق شود و شاید بعضی از افراد کمی درباره تعمیرات ماشین بدانند  اما گاهی ممکن است نقصی به وجود بیاید که رفع آن از عهده مان خارج باشد و حتی ممکن است که تجهیزات و امکانات کافی برای تعمیر ماشین خود نداشته باشیم. در این زمان است که امدادخودرو به کمک ما می آید و مشکل و نقص فنی خودرو ما را برطرف می کند. در صورت مواجه شدن با این مشکلات بهترین تصمیم گیری تماس با امداد خودرو است که در سریع ترین زمان امدادگران خود را به محل مورد نظر می رسانند و مشکل ماشین شما را برطرف می کنند.

امداد خودرو خدمات ویژه ایی را به شما عزیزان ارائه می کند که این خدمات شامل: اعزام یدک کش به تعمیرگاه، خدمات تلفنی و مشاوره ای مخصوص توسط مشاوران و متخصصان حرفه ایی، خدمات در محل، سوخت رسانی، خدمات تعمیرگاهی و خدمات ارائه کارت عضویت و خدماتی کاملا به صرفه و مفید که برای کسب رضایت شما عزیزان ارائه می گردد.

امدادگر:

عضوی از شکه امداد خودرو است که این شخص با دانش و تخصص کافی و مهارت بالایی که در زمینه تعمیر و رفع مشکل ماشین دارد به کمک شما می آید و مشکل فنی ماشین شما را با توجه به توانایی جسمی و هم چنین علمی که دارد برطرف می کند.

اکیپ سیار در خدمات امداد خودرو:

افرادی در این اکیپ وجود دارند که شامل ماشین های مخصوص امداد خودرو هستند و در منطقه گشت می زنند تا در صورت مشاهده مشکل و نقصی در جاده به کمک شما عزیزان بیایند و شما عزیزان در سریع ترین زمان دسترسی به خدمات امداد خودرو دست پیدا کنید.

کارت طلایی:

یکی از برترین و بهترین خدمات امداد خودرو کارت طلایی است. شاید برایتان سوال باشد که کارت طلایی چیست؟ این کارت طلایی و این خدمات برای برخی از مشتریان ارائه می گردد و شما عزیزان به کمک کارت طلایی می توانید از خدمات رایگان و کامل امداد خودرو بهره مند بشوید. خیلی از افراد تصور می کنند با پرداخت چند میلیون برای خودرو خود دیگر مشکل و نقصی برای ماشینشان به وجود نمی آید اما باید به این مطلب توجه داشته باشید که ممکن است در خیلی از مواقع مشکلاتی برای ماشین های صفر به وجود بیاید با داشتن کارت طلایی دیگر نگران این مشکلات و نقص ها نباشید زیرا می توانید از خدمات کامل امداد خودرو به صورت رایگان بهره مند شوید.

پربازدیدترین مطالب

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

تماس با امداد خودرو