۲۴ ساعت شبانه روز

۷ روز هفته

تمام نقاط تهران

به طور سیار

۰۲۱۲۲۷۸۵۳۰۸
۰۲۱۷۷۵۸۵۸۰۸

امداد خودرو اصلی از امداد خورو های متفرقه تشخیص

امداد خودرو اصلی از امداد خورو های متفرقه تشخیص

خیلی مواقع در اخبار و سایت ها شاهد بوده اییم و یا شنیده اییم که مراقب امداد خودرو های متفرقه باشیم و در سایت های خبری و رسانه ایی توصیه و هشدار جدی در رابطه با متفرقه به رانندگان داده می شود و توصیه می گردد که مراقب افراد سودجویی که قصد آسیب به شما و ماشین شما را دارند باشید.

سوال پیش می آید

که چگونه  اصلی از جعلی را تشخیص دهیم؟ به چه کسی می توانیم اطمینان کنیم؟ با کجا تماس بگیریم؟ در ادامه این مطلب به تمام این سوالات شما پاسخ داده خواهد شد و شما به راحتی می توانید با امداد خودرو اصلی و مطمئن تماس بگیرید و با این خطرات گفته شده مواجه نشوید.

توضیح امداد خودرو ایران:

برای ارائه بهتر خدمات و خدمت رسانی به شما عزیزان در اواخر اسفند ۱۳۷۸ تاسیس شد و با سیاست تکمیل خدمات پس از فروش به وجود آمد و این شرکت کار خود را با ارائه خدمات و در اختیار مردم قرار داد و به نام امداد خودرو توجه داشته باشید که هیچ پیشوند و پسوندی ندارد و تنها نام اصلی آن است پس گول اسم های تقلبی را به هیچ وجه نخورید.

با چه شماره ایی تماس بگیریم؟

همانطور هم که گفته شد  در سال ۱۳۷۸ برای ارائه خدمات و امداد رسانی شبانه روزی تاسیس شد و شما عزیزان برای دریافت خدمات می توانند در هر منطقه ایی قرار دارند و در هر ساعت شبانه روزی با شماره ۰۹۴۴۴۰تماس بگیرید. توجه داشته باشید که این شماره بر روی کارت اشتراکی که در هنگام خرید خودرو دریافت می کنید وجود دارد و علاوه بر این بر روی شیشه عقب خودرو هم وجود دارد.

با یک تماس:

مشخصات خودرو و محل خودرو و تمام هماهنگی های لازم برای امداد رسانی به شما عزیزان انجام می شود و امدادگران به محل مورد نظر فرستاده می شوند در سریع ترین زمان بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می دهند. پس تنها با شماره ایی که گفته شد تماس بگیرید تا از خدمات با  بهره مند بشوید و دچار مشکلات امداد خودرو های تقلبی نشوید.

با چه فردی مواجه خواهید شد؟

بعد از تماس با شماره ایی که گفته شد و دریافت اطلاعات لازم از شما عزیزان مرکز تماس امداد خودرو امدادگری را به محل خودرو مورد نظر شما می فرستد باید توجه داشته باشید که فاصله زمانی که امداد گر به محل شما اعزام می گردد بین ۲۰تا ۳۰دقیقه طول می کشد و امداد گر دوره دیده و متخصص که در کار خود حرفه ایی است به محل فرستاده می شود و لباس مخصوص و دارای کارت شناسایی معتبر و با کد قید شده است که با مشاهده این کارت می توانید مطمئن بشوید فرد از است.

توجه:

با توجه به موارد بالا و تماس با شماره ایی که در بالا گفته شد شما دیگر اسیر سود جویی و مشکلات نخواهید شد و جای هیچ نگرانی نخواهد بود.

پربازدیدترین مطالب

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

تماس با امداد خودرو