۲۴ ساعت شبانه روز

۷ روز هفته

تمام نقاط تهران

به طور سیار

۰۲۱۲۲۷۸۵۳۰۸
۰۲۱۷۷۵۸۵۸۰۸

با قوانین و مقررات امداد خودرو آشنا شوید

قوانین و مقررات امداد خودرو

خدمات کمک های کنار جاده ای به شما، در هنگام استفاده از وسیله نقلیه ای که در حال رانندگی یا سواری هستید و یا  به عنوان یک مسافر می بینید، که خودرویی به دلیل خرابی مکانیکی متوقف می شود. امداد خودرو قائم تهران قصد دارد به خیلی از افراد که دچار این نوع مشکلات می شوند کمک کند، بنابراین امداد خودرو  قوانینی را در نظر می گیرد که از شما می خواهد تا از این قوانین و مقررات پیروی کنید.

مدت زمان تخمینی مطالعه: ۳ minutes

قوانین امداد خودرو
قوانین امداد خودرو

این قوانین عبارت اند از :

خدمات کمک های کنار جاده ای را برای اعضای این گروه که عضو امداد خودرو هستند، محدود کرده است.

تمام تلاشش را می کند تا به شما عزیزانی که از این قبیل مشکلات دارید کمک کند. هنگامی امداد گران به محل مورد نظر ورود می کنند ،

ارائه دهندگان خدمات امداد خودرو کارت عضویت معتبر خود را همراه با گواهینامه رانندگی خود نشان می دهند تا شما اطمینان خاطر از بابت این که اصلی و مجاز است پیدا کنید.

به عنوان یک عضو یا عضو وابسته، در هر سال عضویت،به  خدمات کمک های کنار جاده ای دسترسی خواهید داشت.

هزینه شخصی برای کمک هزینه های کنار جاده ای در شرایط اضطراری را چک می کند.

اگر فکر می کنید ممکن است  که به خدمات بیشتری برای نیاز دارید بهتر است که خدمات خود را به روز کنید.

ارائه خدمات در جاده هایی همچون: جاده های تجاری خصوصی، جاده های جنگلداری، جاده های کوهستانی و دریاچه های یخ زده و این نوع جاده هایی که وسایل نقلیه در آن ها قرار دارد.


امداد خودرو غرب تهران – امداد خودرو شرق تهران – امداد خودرو تهران – امداد خودرو مرکز تهران – امداد خودرو سیار تهران – تماس با امداد تهران

مقررات امداد خودرو
مقررات امداد خودرو

وسایل نقلیه ایی که امداد خودرو می تواند خدمات خود را ارائه بدهد:

انواع وسایل نقلیه سواری که دارای وزن های خیلی سنگین نیستند و چهار چرخ که بتوانند که جرثقیل ها و یدک کش ها وسایل نقلیه را به سمت تعمیرگاه ها بروند.

وسایل نقیله ایی که  نمی تواند خدمات خودش را ارائه بدهد:

تاکسی ها و لیموزین ها

اتوبوس ها

آمبولانس

ماشین های سنگین و ۱۸چرخ

خدمات امداد خودرو ها:

خدمات ویژه ایی را به وسایل نقلیه در جاده ها ارائه می دهند خدماتی همچون: اعزام یدک کش ها به محل مورد نظر، سوخت رسانی در جاده ها، بردن خودرو ها به تعمیرگاه ها تخصصی، تعمیرات سرپایی، تعمیرات باتری و مکانیکی و بسیاری از خدمات دیگر که  به شما عزیزان ارائه می دهند تا در جاده ها به راحتی رانندگی کنید و دغدغه ایی از بابت متوقف شدن خودرو و جا ماندن در جاده ها باشید.

پربازدیدترین مطالب

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

تماس با امداد خودرو