امداد خودرو پراید در تهران

امداد خودرو پراید در تهران همراه با کفی خودروبر تهران ، آمادگی خود را برای امداد رسانی شبانه روزی، حتی برای ایام تعطیل سال نیز اعلام می نماید. خودروی پراید یکی از خودرو هایی است که در کشور به صورت انبوه و گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین طبیعی است که تقاضا برای دریافت خدمات امدادی، در مورد این خودرو زیاد باشد. گروه امداد خودرو پراید خدمات جامعی را به منظور رفع مشکلات خودرو های در راه مانده پوشش می دهد. این خدمات به رانندگان کمک می کند که حتی در جاده هایی که امکان دسترسی سریع به مراکز تعمیر خودرو وجود ندارد، بتوانند به تعمیر سریع و امن خودروی خود امیدوار باشند. در واقع گروه امداد پراید در شرایط بحرانی و خاص بهترین یار و همراه برای رانندگان محسوب می شود.

امداد خودرو پراید در تهران

امداد خودرو پراید

پراید یکی از محصولات شرکت سایپا است که در میان مردم ایران، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. البته یکی از دلایلی که این خودرو مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است، قیمت مناسب و نسبتاً به صرفه آن است. اما مدتی است که خط تولید پراید، به صورت رسمی تعطیل شده و این خودرو دیگر به بازار عرضه نمی گردد. بنابراین خودرو هایی که در کشور مورد استفاده قرار می گیرند، مربوط به تولیدات چند سال قبل سایپا می شوند. به همین جهت این مدل از اتومبیل ها نیاز بیشتری به سرویس های دوره ای و تعمیرات اساسی پیدا می کنند.

امداد خودرو پراید خدمات بسیار زیادی را به صورت سیار و در محل توقف خودروی شما ارائه می نماید. در واقع زمانی که شما برای تعمیر خودرو تقاضا می دهید، مکانیک سیار با تمام ابزارهای لازم و به صورت کاملاً مجهز به شما می پیوندد تا در رفع مشکلات پیش آمده به شما کمک کند.

خدماتی امداد خودرو پراید ارائه می کند

طبیعتاً به دلیل مکانیسم پیچیده ای که در طراحی و ساخت خودرو ها استفاده می شود، همه افراد تجربه و مهارت کافی برای رفع مشکلات خودرو را ندارند. اما هر زمان که مشکلی به وجود آید، امداد خودرو پراید، در کمترین مدت زمان با تکنسین های خبره و مجرب در کنار شما خواهند بود.

خدماتی که امداد خودرو پراید در محل ارائه می کند، شامل موارد متعددی می شود که در این جا به طور اجمالی به چند مورد از آن اشاره خواهیم داشت. یکی از مهم ترین بخش های خودرو، سیستم برق رسانی آن می باشد که تیم امداد پراید پس از حضور در محل آن را به دقت مورد بررسی قرار می دهند. این سیستم شامل اجزای مختلفی نظیر باتری و دینام، کویل و وایر ها و شمع خودرو می شود. از بخش های مهم دیگری که توسط تیم امداد خودرو مورد بررسی قرار می گیرند، واحد سوخت رسانی خودرو است. این واحد نیز از قسمت های مختلفی مانند باک بنزین، پمپ لوله ها، فیلتر هوا و انژکتور تشکیل شده است. بدیهی است که وجود مشکل در هر کدام از این اجزا باعث اختلال در عملکرد خودرو می شود.

همچنین خدمات مربوط به بررسی روغن کاری خودرو نیز توسط تیم امداد خودرو پراید انجام می شود. این قسمت نیز شامل بررسی فیلتر روغن، کارتر، گیج و پمپ روغن می شود. تیم امداد با بررسی سیستم خنک کننده مشکلات مربوط به بخش هایی مانند تسمه پروانه، واتر پمپ، رادیاتور، ترموستات و لوله ها را نیز عیب یابی و رفع ایراد می نماید. بررسی سیستم انتقال نیز از خدمات تیم امداد پراید است که به بررسی دیسک کلاچ، دیفرانسیل و چرخ ها، فلا بویل، پولوس و گیربکس می انجامد.

هزینه امداد و تعمیر خودروهای پراید در محل

آن چه که مسلم است ارائه خدمات تخصصی توسط تیم امداد خودرو پراید، شامل یک سری هزینه ها می شود. این هزینه ها با توجه به میزان خرابی و خسارت خودرو متفاوت می باشند. به همین جهت برای هر یک از خدمات امداد خودرو، نرخ و هزینه مشخصی تعیین شده است که در تمامی مراکز از آن پیروی می شود.

نکته ای که در مورد هزینه های امداد خودرو پراید وجود دارد، این است که این مجموعه همواره در تلاش بوده است که خدمات خود را با تعرفه های مناسب ارائه دهد. البته نکاتی نیز وجود دارد که با رعایت کردن آن، می توانید از افزایش هزینه های تعمیر خودرو پیشگیری کنید. به عنوان مثال هر زمان که خودرو دچار مشکل شده و متوقف شد، سعی نکنید با فشار آوردن به آن خودرو را وادار به حرکت کنید. چون این کار باعث ایجاد خسارت بیشتر شده و هزینه تعمیرات را بالا می برد. همچنین در صورت بروز مشکل در خودرو، سعی نکنید که بدون دانش فنی بخش هایی مانند رادیاتور یا دینام را دستکاری کنید. زیرا در این صورت نیز امکان ایجاد خسارات بیشتر وجود خواهد داشت. در واقع گاهی اوقات علت خاموش شدن خودرو یک اشکال جزئی است که با دستکاری های بی مورد به یک مشکل جدی تبدیل می شود.

سوالات امداد خودرو پراید در تهران

هر یک از خدمات امداد خودرو پراید در تهران نرخ و هزینه متفاوتی دارد. هزینه تعمیرات و نرخ دستمزد طبق دستور اتحادیه بوده و هیچ گونه هزینه اضافی دریافت نمی شود بنابراین هر وقت که خودرو شما دچار مشکل شد با امداد خودرو پراید در تهران تماس گرفته تا متخصصین ما به سرعت خود را به محل درخواستی شما جهت رفع مشکل خودرو شما برسانند. این را هم در نظر داشته باشید که استفاده از امداد سیار، صرفه جویی در سوخت و هزینه های اضافی است . به جای انتقال خودرو به مکانیکی ، می توان مکانیک را به محل خود آورد تا در مصرف سوخت و هزینه انتقال صرفه جویی کرد.

برای جابه جایی خودرو خود می توانید از خدمات امداد خودرو جرثقیل و یدک کش و کفی خودروبر استفاده کرد فقط کافیست با شماره های امداد خودرو قائم تماس گرفته تا نیروهای ما در اسرع وقت به محل حاضر شوند.

خدمات امداد خودرو شبانه به مراتب دشوارتر و سخت تر از روز است و خطرات حمل و تعمیر چند برابر است از این رو امداد گران در شیفت شب آموزش های لازم برای حفظ امنیت را دیده و تجربه کافی در این زمینه دیده اند و همینطور ابزار و تجهیزات لازم را به همراه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *