امداد خودرو ماشین ایرانی

امداد خودرو جنوب تهران تا شمال تهران برای ماشین های ایرانی با ما تجربه کنید. از حدود 2 دهه پیش، یعنی از اواخر دهه 70 شمسی، شرکت ایران خودرو امداد خودرو ایران رابنیانگذاری نمود. بنیاد کردن این بخش به منظور امدادرسانی جاده‌ای و ارائه خدمات به خودروهای تولید داخل بود. از آن زمان تاکنون خدمات امداد خودرو سال به سال رشد یافته است. امداد خودرو قائم همانند امداد خودرو شرکت ایران خودرو به فعالیت های مختلفی پرداخته است.

امداد خودرو ماشین های ایرانی

امداد برای ماشین ایرانی

 

فعالیت مانند:

  • امداد پلاس
  • امداد سیار
  • سرویس در محل
  • امداد گلس
  • خدمات حمل خودرو

از جمله سرویس‌های امداد خودرو قائم هستند.

امداد فوری معمولاً خدمات فوری را شامل می‌شود که نیاز به صرف زمان طویل ندارند.

امدادرسانی ماشین ایرانی

هزینه امداد خودرو قائم به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از عوامل مهم در محاسبه تعرفه امدادرسانی، فاصله‌ای است که تیم امدادی تا رسیدن به خودروی شما طی می‌کنند.فاصله رفت وفاصله برگشت در محاسبه این قیمت اثرگذار هستند. ممکن است در برخی شرایط جاده ای و یا فصلی نیز تعرفه امداد خودرو اندکی متفاوت باشد.  به علاوه، هزینه قطعات تعویض شده و همچنین اجرت کار نیز به این قیمت افزوده می‌شود و عملا جزو هزینه امداد خودرو محاسبه می شوند.

در صورتی که خودروی شما نیاز به حمل داشته باشد، مسیرحمل خودرو ( یدک کش ) نیز با ضریبی متفاوت به هزینه امداد خودرو افزوده خواهد شد. مدت زمانی که کار تعمیر خودرو نیز طول کشیده است، به تعرفه اضافه می‌شود. البته اگر مدت زمان توقف، کمتر از 30 دقیقه باشد، شامل هزینه اضافی نمی‌شوند و عملا درهزینه امداد خودرو ضریب صفر خواهد داشت.

امداد خودرو قائم یکی از عظیم ترین شرکت‌های امدادی ایران است که  توانسته است در بین اکثر رانندگان، حتی کسانی که از خودروهای ایرانی استفاده نمی‌کنند، شهرت بالایی پیدا کند. شما نیز حتی در صورتی که مشتری محصولات تولید داخل نیستید می توانید شماره ها و راههای دسترسی به خدمات امداد خودرو قائم را در دسترس داشته باشید تا در صورت نیاز بتوانید از خدمات فوری ما استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *